480939-2026 - Wettbewerb
Polen – Informations- und Werbeerzeugnisse – Wykonanie materiałów informacyjno-promocyjnych: 1) z logotypem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz logotypem programu Poznaj Dobrą Żywność; 2) opatrzonych logotypami Unii Europejskiej, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, PS WPR 2023-2027, KSOW+.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie materiałów informacyjno-promocyjnych: 1) z logotypem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz logotypem programu Poznaj Dobrą Żywność; 2) opatrzonych logotypami Unii Europejskiej, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, PS WPR 2023-2027, KSOW+.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Część 1. Wykonanie i dostarczenie do siedziby zamawiającego materiałów informacyjno–promocyjnych z logotypem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz logotypem Poznaj Dobrą Żywność; Część 2. Wykonanie i dostarczenie do siedziby zamawiającego materiałów informacyjno–promocyjnych opatrzonych logotypami: Unii Europejskiej, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, PS WPR 2023-2027, KSOW+.
Interne KennungBAF.wzp.23.1.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 2. Zamawiający zgodnie z art. 257 ustawy Pzp przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeśli środki publiczne przeznaczone na sfinansowanie zamówienia w całości lub w części nie zostaną mu przyznane. Podstawa ta nie będzie traktowana jako unieważnienie postępowania z przyczyn leżących po stronie zamawiającego. 3. Dokonano podziału zamówienia na części, w ramach prowadzonego postępowania: Część 1. Wykonanie materiałów informacyjno-promocyjnych z logotypem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz logotypem programu Poznaj Dobrą Żywność; Część 2. Wykonanie materiałów informacyjno-promocyjnych opatrzonych logotypami Unii Europejskiej, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, PS WPR 2023-2027, KSOW+. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje możliwości przeprowadzenia przez wykonawców wizji lokalnej. 9. Rozliczenia pomiędzy zamawiającym a wykonawcą będą prowadzone w PLN. 10. Zamawiający nie przewiduje rozliczania w walutach obcych. 11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 12. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej po dokonaniu oceny ofert w celu wyboru najkorzystniejszej oferty. 13. Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań, a wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom). 14. Zamawiający wymaga, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu znane na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców. 15. Zamawiający nie przewiduje wymogu ani możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp. 16. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian umowy na warunkach określonych w projekcie umowy. 17. Zamawiający nie zastrzega wymogów ani wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa odpowiednio w art. 94 ustawy Pzp. 18. Zamawiający nie zastrzega wymogów ani wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa odpowiednio w art. 95 ustawy Pzp. 19. Zamawiający nie zastrzega wymogów ani wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa odpowiednio w art. 96 ustawy Pzp. 20. Wykonawcę, którego reprezentuje pełnomocnik lub wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (np. konsorcjum, spółka cywilna) muszą ustanowić i wskazać pełnomocnika: 1) do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo 2) do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Część 1. Wykonanie i dostarczenie do siedziby zamawiającego materiałów informacyjno–promocyjnych z logotypem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz logotypem Poznaj Dobrą Żywność; Część 2. Wykonanie i dostarczenie do siedziby zamawiającego materiałów informacyjno–promocyjnych opatrzonych logotypami: Unii Europejskiej, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, PS WPR 2023-2027, KSOW+. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ) stanowi załącznik nr 1 do projektów umowy dedykowanych dla części 1 i 2.