480948-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Grafik-Design – Dekoracja Świąteczno - Noworoczna Miasta Krakowa w latach 2026-2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDekoracja Świąteczno - Noworoczna Miasta Krakowa w latach 2026-2029
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu świąteczno - noworocznej Miasta Krakowa w latach 2026-2029. 2. Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą: • projektowanych postanowień umowy (PPU), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, • zakresu rzeczowego wraz z załącznikami, stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ, 3. W przypadku wystąpienia w którymkolwiek załączniku do SWZ nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia produkty można zastąpić równoważnymi. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna takie rozwiązania, które umożliwiają uzyskanie efektu założonego przez Zamawiającego za pomocą innych rozwiązań technicznych. Za rozwiązania równoważne nie można uznać rozwiązania identycznego (tożsamego), a jedynie takie, które w porównywanych cechach wskazuje dokładnie tą samą lub bardzo zbliżoną wartość użytkową. Poprzez wskazanie nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat czy systemów odniesienia Zamawiający miał na celu określenie minimalnych parametrów jakościowych i cech użytkowych, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis dotyczący minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów itp. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 Pzp, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących wskazane niżej czynności w realizacji zamówienia: a) nadzór nad pracami montażowymi, demontażowymi i obsługowymi Zamawiający dopuszcza możliwość osobistego realizowania zamówienia przez osoby prowadzące działalność gospodarczą lub wspólników spółki prawa handlowego. 5. Zamawiający przed podpisaniem umowy jak i w trakcie jej realizacji ma prawo do kontroli spełnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymagania wskazanego w części 1 pkt 2 SWZ, zgodnie z zapisami Projektowanych Postanowień Umowy. 6. Termin wykonania zamówienia: od dnia zawarcia umowy do dnia 15.02.2029r. Szczegółowe terminy zawarte zostały w zakresie rzeczowym wraz z załącznikami – zał. nr 5 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung8/VI/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu świąteczno - noworocznej Miasta Krakowa w latach 2026-2029. 2. Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą: • projektowanych postanowień umowy (PPU), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, • zakresu rzeczowego wraz z załącznikami, stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ. 3. Termin wykonania zamówienia: od dnia zawarcia umowy do dnia 15.02.2029r. Szczegółowe terminy zawarte zostały w zakresie rzeczowym wraz z załącznikami – zał. nr 5 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – zał. nr 2 do SWZ.