480982-2026 - Ergebnis
Polen – Waren für pharmazeutische Zwecke – Dostawa wyrobów medycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych, których szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zostały określone w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiotowe zadanie podzielone jest na 8 części. Przez część zamawiający rozumie pakiet, o którym mowa w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungSZP/ZPZ/85/2026/KP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
5. Los
LosLOT-0011
TitelPakiet Nr 1
Interne KennungDostawa wyrobów medycznych cz.1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający dopuszcza w ramach prawa opcji możliwość przedłużenia terminu obowiązywania umowy, jednak o nie dłużej niż 6 miesięcy, na mocy jednostronnego oświadczenia Zamawiającego, złożonego Wykonawcy na co najmniej jeden miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy, określonego w ust. 1, w przypadku nie wyczerpania ilości przedmiotu zamówienia, określonej w formularzu asortymentowo – cenowym.