2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en aankoop AV-Middelen
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt Evides een nieuwe overeenkomst te sluiten voor onderhoud en aankoop van audiovisuele middelen, met als doel een betrouwbare en professioneel beheerde AV-omgeving die medewerkers in staat stelt om eenvoudig, efficiënt en locatie-onafhankelijk samen te werken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Opdrachtgever volgt een openbare procedure en heeft met betrekking tot onderhavige aanbesteding besloten deze procedure te volgen omdat het aantal potentiële gegadigden voor dit type opdracht beperkt is en met de openbare procedure wordt gewaarborgd dat het proces transparant en voor alle marktpartijen toegankelijk verloopt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50340000 Reparatur und Wartung von audiovisuellen und optischen Geräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0000