2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van gas (sourcing) en het voeren van programmaverantwoordelijkheid
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst voor de levering van aardgas en het voeren van programmaverantwoordelijkheid voor de periode 01-01-2027 t/m 31-12-2030 ten behoeve van Opdrachtgever. De beoogde Overeenkomst bevat tevens een wederzijdse optie tot verlenging van de leveringsovereenkomst met driemaal 1 jaar. 1.400.000 M3 aardgas/jaar
Interne Kennung: AGE G202601-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1