481013-2026 - Wettbewerb
Slowakei – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Lepšie e-GOV služby Ministerstva kultúry SR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lepšie e-GOV služby Ministerstva kultúry SR
Beschreibung: Cieľom projektu je vytvoriť interoperabilné a konsolidované prostredie informačného systému MK SR, v ktorom budú všetky kľúčové objekty spravované v štruktúrovanom registri, ktorý bude zároveň prepojený s inými informačnými systémami verejnej správy. Dôraz bude kladený aj na kvalitu, aktuálnosť a bezpečnosť. Údaje sa stanú opakovane využiteľným aktívom a všetci dotknutí občania, podnikatelia a organizácie získajú jednoduchý prístup k svojim údajom prostredníctvom centralizovaného registra spravovaného MK SR. Hlavným cieľom projektu je implementácia moderných a efektívnych elektronických služieb, ktoré bude poskytovať MK SR prostredníctvom rozvoja eGOV služieb, ktoré podporia zrýchlenie, zjednodušenie a skvalitnenie digitálnej komunikácie medzi štátom, fyzickými a právnickými osobami. Projekt sa zameriava na elimináciu technologického dlhu a na zavádzanie inovatívnych technológií, ktoré majú ambíciu minimalizovať administratívnu náročnosť pri plnení povinností a uplatňovaní práv v oblasti kultúry. Podrobnejšie informácie sú uvedené v SP Príloha č.1 Opis predmetu zákazky.
Interne Kennung: MK-4162/2026-443
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72322000 Datenverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lepšie e-GOV služby MK SR
Beschreibung: Predmetom zákazky je realizácia projektu: Lepšie e-GOV služby MK SR. Cieľom projektu je vytvoriť interoperabilné a konsolidované prostredie informačného systému MK SR, v ktorom budú všetky kľúčové objekty spravované v štruktúrovanom registri, ktorý bude zároveň prepojený s inými informačnými systémami verejnej správy. Dôraz bude kladený aj na kvalitu, aktuálnosť a bezpečnosť. Údaje sa stanú opakovane využiteľným aktívom a všetci dotknutí občania, podnikatelia a organizácie získajú jednoduchý prístup k svojim údajom prostredníctvom centralizovaného registra spravovaného MK SR. Hlavným cieľom projektu je implementácia moderných a efektívnych elektronických služieb, ktoré bude poskytovať MK SR prostredníctvom rozvoja eGOV služieb, ktoré podporia zrýchlenie, zjednodušenie a skvalitnenie digitálnej komunikácie medzi štátom, fyzickými a právnickými osobami. Projekt sa zameriava na elimináciu technologického dlhu a na zavádzanie inovatívnych technológií, ktoré majú ambíciu minimalizovať administratívnu náročnosť pri plnení povinností a uplatňovaní práv v oblasti kultúry. Podrobnejšie informácie sú uvedené v SP Príloha č.1 Opis predmetu zákazky.