2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding werkplek hardware en applicatiesoftware
Beschreibung: Deze openbare Europese aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer ten behoeve van de levering van Werkplek hardware en beperkt applicatiesoftware en aanpalende dienstverlening. De Raamovereenkomst wordt afgesloten met een initiële looptijd van 3 jaar. Na de initiële looptijd heeft de Aanbestedende Dienst de mogelijkheid om de overeenkomst tweemaal met 1 jaar te verlengen. Zie de Offerteaanvraag
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38650000 Fotografische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering computer hardware en beperkt applicatiesoftware
Beschreibung: De Computer Hardware wordt ingezet bij de OBA en bij TUMO. De OBA betreft de Openbare Bibliotheken in Amsterdam en aangrenzende plaatsen (zie https://oba.nl). TUMO is een internationaal educatief initiatief (zie https://tumo.org) wat opereert onder de OBA en op een aparte locatie wordt ingericht. Opdrachtnemer biedt een webshop met daarin de door Aanbestedende Dienst geselecteerde producten. Zie verder de Offerteaanvraag. Geraamde waarde over 3 jaren
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De duur van de Raamovereenkomst is drie (3) jaren met de mogelijkheid om deze tweemaal (2x) met één (1) jaar te verlengen.