2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie - Gemeentelijke pagina's huis-aan-huisblad Haarlemmermeer
Beschreibung: Gemeente Haarlemmermeer is voornemens een overeenkomst te sluiten met Regio Media Groep / Spaarne Pers voor de verspreiding van gemeentelijke pagina's in een lokaal huis-aan-huisblad. Alvorens tot gunning over te gaan, maakt de gemeente haar voornemen hiertoe vooraf bekend door middel van deze aankondiging vrijwillige transparantie vooraf. Geraamde waarde 672.000 EURO
Interne Kennung: 2026-556
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79970000 Verlagsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1