2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bebording
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het inkopen van kwalitatief goede Bebording, welke voldoet aan de wettelijke eisen, met aandacht voor duurzaamheid. Opdrachtgevers (Diamant-groep en Ergon) worden hierin graag zoveel mogelijk ontzorgd, via bijvoorbeeld een snelle levering. Opdrachtgevers willen een Raamovereenkomst sluiten met een kundige Opdrachtnemer voor een marktconforme prijs. De Opdrachtnemer voert de Opdracht probleemloos uit en stelt zich als een proactieve en flexibele partner van de Opdrachtgevers op. De jaarlijkse omvang van de afname wordt geschat op € 325.000,- exclusief btw. Deze scope is opgebouwd uit: • Diamant-groep: € 175.000,- exclusief btw • Ergon: € 150.000,- exclusief btw De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vijf jaar bedraagt circa € 1.625.000,- exclusief btw, exclusief indexering(en).
Interne Kennung: DG26-207
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992000 Zeichen und beleuchtete Zeichen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie bestek zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: .
2. Procedure
Procedure
Title: Bebording
Internal identifier: DG26-207
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34992000 Signs and illuminated signs
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie bestek zie bestek
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: .