See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Immunoassay apparatuur
Beschreibung: Het project heeft tot doel om de bestaande appartuur te vervangen door een toekomstbestendige oplossing die de continuïteit, kwaliteit en betrouwbaarheid van de diagnostische bepalingen waarborgt. Hierbij is het uitgangspunt dat alle huidige bepalingen (waaronder AFP, CA19-9, CA-125, CA15-3, Chromogranine A, PlGF, sFlt-1, SCC, thyreoglobuline en copeptine) binnen één geautomatiseerd immunoassay-systeem kunnen worden uitgevoerd, met behoud van methodecontinuïteit en klinische interpretatie. 1 stuks Kryptor apparatuur
Interne Kennung: EA-2025-107
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het project heeft tot doel om de bestaande apparatuur te vervangen door een toekomstbestendige oplossing die de continuïteit, kwaliteit en betrouwbaarheid van de diagnostische bepalingen waarborgt. Hierbij is het uitgangspunt dat alle huidige bepalingen (waaronder AFP, CA19-9, CA-125, CA15-3, Chromogranine A, PlGF, sFlt-1, SCC, thyreoglobuline en copeptine) binnen één geautomatiseerd immunoassay-systeem kunnen worden uitgevoerd, met behoud van methodecontinuïteit en klinische interpretatie. 1 stuks Kryptor apparatuur inclusief reagentia en onderhoud.
Interne Kennung: 1