481151-2026 - Wettbewerb
Polen – Spezialfahrzeuge – DOSTAWA DO KWP W GDAŃSKU 10 SZT. POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH PRZEZNACZONYCH DO PRZEWOZU PSÓW SŁUŻBOWYCH Z ZASTOSOWANIEM PRAWA OPCJI W ILOŚCI DO MAX. 2 SZT.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA DO KWP W GDAŃSKU 10 SZT. POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH PRZEZNACZONYCH DO PRZEWOZU PSÓW SŁUŻBOWYCH Z ZASTOSOWANIEM PRAWA OPCJI W ILOŚCI DO MAX. 2 SZT.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dostawa do KWP w Gdańsku 10 szt. pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu psów służbowych z zastosowaniem prawa opcji w ilości do max. 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 12 do SWZ . Specyfikację techniczną przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 11 do SWZ. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowe informacje znajdują się w IV Rozdziale SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPrzedmiot zamówienia uwzględnia prawo opcji. Szczegółowe informacje znajdują się w III Rozdziale SWZ - POSTANOWIENIA OGÓLNE