2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elektronicznych bonów na usługi rozwojowe powiązana z uruchomieniem i obsługą systemu bonów w ramach projektu „Kierunek – Rozwój”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: jest dostawa elektronicznych bonów (elektronicznych znaków legitymacyjnych) o wartości 63 763 200,00 zł na usługi rozwojowe oraz obsługa systemu bonów w ramach projektu Kierunek – Rozwój. Projekt Kierunek – Rozwój jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, Działanie 8.19 Uczenie się dorosłych. Istotą zamówienia jest stworzenie jednego Systemu bonów na usługi rozwojowe dla klientów Projektu - uczestników projektu (zwanych dalej: UP). Liczba bonów na usługi rozwojowe wynosić będzie 63 763 200 sztuk (elektronicznych znaków legitymacyjnych), przy zachowaniu wartości 1 bonu w wysokości 1 zł. Grupę docelową w projekcie w liczbie minimum 9 963 stanowią osoby dorosłe mieszkające lub pracujące lub uczące się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, które z własnej inicjatywy zdecydują się skorzystać z proponowanego im wsparcia. Planowana jest preferencja w dostępie do wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami oraz osób powyżej 50 r. życia. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, w skrócie: OPZ (każdorazowo, gdy Zamawiający posługuje się terminem OPZ, chodzi o załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: DZ.26.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia jest: jest dostawa elektronicznych bonów (elektronicznych znaków legitymacyjnych) o wartości 63 763 200,00 zł na usługi rozwojowe oraz obsługa systemu bonów w ramach projektu Kierunek – Rozwój. Projekt Kierunek – Rozwój jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, Działanie 8.19 Uczenie się dorosłych. Istotą zamówienia jest stworzenie jednego Systemu bonów na usługi rozwojowe dla klientów Projektu - uczestników projektu (zwanych dalej: UP). Liczba bonów na usługi rozwojowe wynosić będzie 63 763 200 sztuk (elektronicznych znaków legitymacyjnych), przy zachowaniu wartości 1 bonu w wysokości 1 zł. Grupę docelową w projekcie w liczbie minimum 9 963 stanowią osoby dorosłe mieszkające lub pracujące lub uczące się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, które z własnej inicjatywy zdecydują się skorzystać z proponowanego im wsparcia. Planowana jest preferencja w dostępie do wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami oraz osób powyżej 50 r. życia. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, w skrócie: OPZ (każdorazowo, gdy Zamawiający posługuje się terminem OPZ, chodzi o załącznik nr 1 do SWZ).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199750 Kupons
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30163000 Kundenkreditkarten, 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit, 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa elektronicznych bonów (elektronicznych znaków legitymacyjnych) o wartości 63 763 200,00 zł na usługi rozwojowe oraz obsługa systemu bonów w projekcie „Kierunek – Rozwój”.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.