481163-2026 - Wettbewerb
Polen – Wartung und Reparatur von Fahrkartenautomaten – Świadczenie usługi serwisowej i eksploatacyjnej mobilnych automatów biletowych EMtest oraz utrzymanie platformy programowo - sprzętowej wraz z transmisją danych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi serwisowej i eksploatacyjnej mobilnych automatów biletowych EMtest oraz utrzymanie platformy programowo - sprzętowej wraz z transmisją danych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu usługi serwisowej i eksploatacyjnej mobilnych automatów biletowych EMtest oraz utrzymanie platformy programowo - sprzętowej wraz z transmisją danych, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 9 do SWZ. 2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
Interne Kennung: WZ-091-37/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50316000 Wartung und Reparatur von Fahrkartenautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50324100 Systemwartung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72318000 Datenübertragung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 50324100 Systemwartung, 72318000 Datenübertragung