2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en onderhouden veegmachines
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één partij voor het leveren van vijf (5) middelgrote veegwagens en één (1) compacte veegwagen inclusief service en onderhoud van de veegwagens. Met deze Opdracht beoogt de Gemeente te beschikken over een moderne, be-trouwbare en efficiënte vloot van Euro 6 aangedreven veegwagens voor de uitvoering van haar openbare reinigingstaken, waarbij zowel de levering van de voertuigen als het langdurig onderhoud daarvan bij één contractpartij worden ondergebracht. De Opdracht betreft de levering van in totaal zes (6) Euro 6 aangedreven veegmachines ten behoeve van de gemeentelijke reinigingswerkzaamheden, bestaande uit: - vijf (5) middelgrote veegmachines, type laagkieper; - één (1) compacte veegmachine Per geleverde veegwagen wordt een onderhoudsovereenkomst afgesloten. Voor iedere veegwagen geldt een initiële onderhoudsperiode van zes (6) jaar, gerekend vanaf de datum waarop de betreffende veegwagen door Opdrachtgever is geaccepteerd
Interne Kennung: D2024-07136
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Per geleverde veegwagen wordt een onderhoudsovereenkomst afgesloten. Voor iedere veegwagen geldt een initiële onderhoudsperiode van zes (6) jaar, gerekend vanaf de datum waarop de betreffende veegwagen door Opdrachtgever is geaccepteerd. Opdrachtgever heeft het recht de Overeenkomst voor het onderhoud tegen gelijkblijvende condities tweemaal te verlengen met een periode van telkens twee (2) jaar. Indien Opdrachtgever van een verlengingsoptie gebruikmaakt, geldt deze verlenging voor iedere veegwagen afzonderlijk vanaf het einde van de voor die veegwagen geldende onderhoudsperiode. De verlenging dient 3 maanden voor het verstrijken van de Overeenkomst schriftelijk te worden overeengekomen. Op-drachtnemer heeft niet de mogelijkheid om de onderhoudsovereenkomst voortijdig te ontbinden. Het feit dat veegwagens op verschillende data worden geleverd en geaccepteerd door Opdrachtgever, heeft geen invloed op de duur van de onderhoudsperiode per veegwagen. Iedere veegwagen heeft recht op de volledige overeengekomen onderhoudsperiode van zes (6) jaar, vermeerderd met eventuele door Opdrachtgever ingeroepen verlengingen.