See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług nadzoru autorskiego oraz serwis modułów oprogramowania aplikacyjnego AMMS oraz InfoMedica Plus wraz z monitoringiem dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli
Beschreibung: Świadczenie usług nadzoru autorskiego oraz serwis modułów oprogramowania aplikacyjnego AMMS oraz InfoMedica Plus wraz z monitoringiem dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli
Interne Kennung: DZP-280-1-12/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001