481222-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usług sprzątania w obiektach i lokalach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na terenie miasta Wrocławia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania w obiektach i lokalach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na terenie miasta Wrocławia
Beschreibung: Nazwa zamówienia: Świadczenie usług sprzątania w obiektach i lokalach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na terenie miasta Wrocławia CPV –90910000-9 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania w obiektach i lokalach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz utrzymania elementów zewnętrznych, terenów zielonych i utwardzonych na terenie miasta Wrocławia. 1. Usługa sprzątanie obiektów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. 1.1. Przez „Obiekt” Zamawiający rozumie siedziby na terenie Wrocławia, w których funkcjonują komórki organizacyjne Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, w szczególności przy: 1) ul. Strzegomskiej 6, 2) ul. Braniborskiej 6-8, 3) ul. Hubskiej 30-32, 4) ul. Nowowiejskiej 102-104; 5) ul. Nowowiejskiej 27-29, 6) ul. Średzkiej 42, 7) ul. Oficerskiej 9a, 8) ul. Kniaziewicza 29, 9) Pl. Św. Macieja 4, 10) Pl. Św. Macieja 19-20, 11) ul. Zachodniej 1 i 3, 12) Pl. Legionów 4-5, 13) ul. Rydygiera 43abcd i 45a, 14) ul. Na Ostatnim Groszu 54-56, 15) ul. Kamieńskiego 190 (Pensjonat) 16) ul. Kamieńskiego 190 – (ZTPS) 17) ul. Ciepłej 15b, 18) ul. Chrobrego 34a, 19) ul. Namysłowskiej 8, 20) ul. Żeromskiego 79, 21) ul. Wysokiej 6, 22) ul. Litewskiej 20. 23) ul. Skoczylasa 8 24) ul. Dąbrowskiego 11/1U 1.2. Usługi sprzątania obiektów winny odbywać się w dni robocze po godzinach pracy urzędników, tj. od godz. 15:30 do godz. 20:00. 1.3. Wykonawca zapewni dodatkowo pełnienie dyżuru (co najmniej 1 osoby) w zakresie utrzymania porządku, w czasie godzin pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, w następujących lokalizacjach: 1) przy ul. Strzegomskiej 6 – w godz. 7.00-15.00 2) przy ul. Namysłowskiej 8 - w godz. 9.00-14.00. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obowiązki wykonawcy w ramach wynagrodzenia za wykonanie przedmiotu umowy i inne, zostały ujęte w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - rozdział V, Zestawienie kosztów zadania - załącznik nr 1.1 i w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: SZPU.281.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania w obiektach i lokalach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz utrzymania elementów zewnętrznych, terenów zielonych i utwardzonych na terenie miasta Wrocławia. 1. Usługa sprzątanie obiektów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. 1.1. Przez „Obiekt” Zamawiający rozumie siedziby na terenie Wrocławia, w których funkcjonują komórki organizacyjne Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, w szczególności przy: 1) ul. Strzegomskiej 6, 2) ul. Braniborskiej 6-8, 3) ul. Hubskiej 30-32, 4) ul. Nowowiejskiej 102-104; 5) ul. Nowowiejskiej 27-29, 6) ul. Średzkiej 42, 7) ul. Oficerskiej 9a, 8) ul. Kniaziewicza 29, 9) Pl. Św. Macieja 4, 10) Pl. Św. Macieja 19-20, 11) ul. Zachodniej 1 i 3, 12) Pl. Legionów 4-5, 13) ul. Rydygiera 43abcd i 45a, 14) ul. Na Ostatnim Groszu 54-56, 15) ul. Kamieńskiego 190 (Pensjonat) 16) ul. Kamieńskiego 190 – (ZTPS) 17) ul. Ciepłej 15b, 18) ul. Chrobrego 34a, 19) ul. Namysłowskiej 8, 20) ul. Żeromskiego 79, 21) ul. Wysokiej 6, 22) ul. Litewskiej 20. 23) ul. Skoczylasa 8 24) ul. Dąbrowskiego 11/1U 1.2. Usługi sprzątania obiektów winny odbywać się w dni robocze po godzinach pracy urzędników, tj. od godz. 15:30 do godz. 20:00. 1.3. Wykonawca zapewni dodatkowo pełnienie dyżuru (co najmniej 1 osoby) w zakresie utrzymania porządku, w czasie godzin pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, w następujących lokalizacjach: 1) przy ul. Strzegomskiej 6 – w godz. 7.00-15.00 2) przy ul. Namysłowskiej 8 - w godz. 9.00-14.00. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obowiązki wykonawcy w ramach wynagrodzenia za wykonanie przedmiotu umowy i inne, zostały ujęte w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - rozdział V, Zestawienie kosztów zadania - załącznik nr 1.1 i w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia