481227-2026 - Wettbewerb
Polen – Post- und Kurierdienste – Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Naczelnego Sądu Administracyjnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Naczelnego Sądu Administracyjnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych i usług kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Naczelnego Sądu Administracyjnego, z podziałem na następujące części zamówienia: Część I – Usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Naczelnego Sądu Administracyjnego; Przedmiotem zamówienia w ramach części I jest świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Naczelnego Sądu Administracyjnego w szczególności przyjmowanie, sortowanie, przemieszczanie i doręczanie przesyłek pocztowych, a także dokonywanie zwrotu niedoręczonych przesyłek pocztowych i potwierdzeń odbioru do Zamawiającego. Część II – Usługi kurierskie w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Naczelnego Sądu Administracyjnego. Przedmiotem zamówienia w ramach części II jest świadczenie usług kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Naczelnego Sądu Administracyjnego w szczególności odbiór, przyjmowanie, przemieszczanie, monitorowanie i doręczanie przesyłek kurierskich, a w przypadku braku możliwości doręczenia – ich zwrot do Zamawiającego. Szacunkowe zestawienie ilościowe oraz zakres przesyłek pocztowych i przesyłek kurierskich w okresie świadczenia usług zostały wskazane w Formularzu cenowym stanowiącym odpowiednio załącznik nr 1a do SWZ (dla części I), załącznik nr 1b do SWZ (dla części II). Zamawiający informuje, że podane w załączniku nr 1a i 1b do SWZ szacunkowe dane ilościowe przesyłek pocztowych i przesyłek kurierskich służą jedynie orientacyjnemu określeniu wielkości przedmiotu zamówienia. Ilości przesyłek pocztowych i przesyłek kurierskich mogą ulec zmianie (tj. mogą być zwiększone lub zmniejszone) w trakcie realizacji zamówienia w zależności od faktycznych potrzeb Zamawiającego, w ramach ustalonego wynagrodzenia całkowitego brutto określonego na podstawie oferty Wykonawcy. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie nie niższym niż 70% wartości całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy, ustalonego na podstawie oferty Wykonawcy, w danej części. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla danej części, zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (stanowiących załączniki nr: 3a, 3b do SWZ).
Interne KennungWAG.262.6.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64110000 Postdienste, 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste, 64120000 Kurierdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I – Usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Naczelnego Sądu Administracyjnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w ramach części I jest świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Naczelnego Sądu Administracyjnego w szczególności przyjmowanie, sortowanie, przemieszczanie i doręczanie przesyłek pocztowych, a także dokonywanie zwrotu niedoręczonych przesyłek pocztowych i potwierdzeń odbioru do Zamawiającego. Szacunkowe zestawienie ilościowe oraz zakres przesyłek pocztowych w okresie świadczenia usług zostały wskazane w Formularzu cenowym stanowiącym odpowiednio załącznik nr 1a do SWZ. Zamawiający informuje, że podane w załączniku nr 1a do SWZ szacunkowe dane ilościowe przesyłek pocztowych służą jedynie orientacyjnemu określeniu wielkości przedmiotu zamówienia. Ilości przesyłek pocztowych mogą ulec zmianie (tj. mogą być zwiększone lub zmniejszone) w trakcie realizacji zamówienia w zależności od faktycznych potrzeb Zamawiającego, w ramach ustalonego wynagrodzenia całkowitego brutto określonego na podstawie oferty Wykonawcy. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie nie niższym niż 70% wartości całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy, ustalonego na podstawie oferty Wykonawcy w części I. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (stanowiący załącznik nr 3a do SWZ).
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste
LosLOT-0002
TitelCzęść II – Usługi kurierskie w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Naczelnego Sądu Administracyjnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w ramach części II jest świadczenie usług kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Naczelnego Sądu Administracyjnego w szczególności odbiór, przyjmowanie, przemieszczanie, monitorowanie i doręczanie przesyłek kurierskich, a w przypadku braku możliwości doręczenia – ich zwrot do Zamawiającego. Szacunkowe zestawienie ilościowe oraz zakres przesyłek kurierskich w okresie świadczenia usług zostały wskazane w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ. Zamawiający informuje, że podane w załączniku nr 1b do SWZ szacunkowe dane ilościowe przesyłek kurierskich służą jedynie orientacyjnemu określeniu wielkości przedmiotu zamówienia. Ilości przesyłek kurierskich mogą ulec zmianie (tj. mogą być zwiększone lub zmniejszone) w trakcie realizacji zamówienia w zależności od faktycznych potrzeb Zamawiającego, w ramach ustalonego wynagrodzenia całkowitego brutto określonego na podstawie oferty Wykonawcy. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie nie niższym niż 70% wartości całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy, ustalonego na podstawie oferty Wykonawcy w części II. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (stanowiący załącznik nr 3b do SWZ).
Haupteinstufung (cpv): 64120000 Kurierdienste