481270-2025 - Ergebnis
Tschechien – Mobiltelefondienste – MOBILNÍ TELEFONIE PLZEŇSKÉHO KRAJE 2024 - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMOBILNÍ TELEFONIE PLZEŇSKÉHO KRAJE 2024 - 2026
Beschreibungpředmětem veřejné zakázky je průběžné poskytování hlasových a datových telekomunikačních služeb prostřednictvím mobilního operátora pro organizace Plzeňského kraje
Vorherige Bekanntmachung696287-2023
Interne KennungCN/148/CN/23
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensoznámení o zahájení zadávacího řízení je zveřejněno neurčitému okruhu dodavatelů, nabídku může podat kterýkoli kvalifikovaný dodavatel
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen§ 100 odst. 1 ZZVZ - navýšení počtu SIM karet; cenová doložka (navýšení cenových položek o informaci od 2026) § 100 odst. 2 ZZVZ - nahrazení dodavatele dalším v pořadí v případě předčasného ukončení Rámcové dohody § 100 odst. 3 ZZVZ - opční právo, prodloužení trvání o 12 měsíců, další služby max. do 30 % předpokládané hodnoty za 36 měsíců