2. Verfahren
Verfahren
Titel: Validatie Ammoniakreducerende Maatregelen via Onderzoek gericht op Sectorbrede toepassing (Project VAMOS)
Beschreibung: De dienstverlening houdt het volgende in: het uitvoeren van een onderzoeks- en validatietraject gericht op het valideren van voer- en managementmaatregelen voor emissiereductie in de veehouderij. De opdracht richt zich specifiek op maatregelen op het gebied van voer en bedrijfsvoering. De opdracht omvat daarnaast het verzamelen, vastleggen en analyseren van meetgegevens, het documenteren van de werking en effectiviteit van de maatregel en het rapporteren van de resultaten. -
Interne Kennung: C2370394
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77500000 Dienstleistungen von Tierzüchtern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Het valideren van een voer- en managementmaatregel voor emissiereductie
Beschreibung: Het valideren van voer- of managementmaatregelen die een substantiële bijdrage kunnen leveren aan emissiereductie van ammoniak en methaan uit stallen in de veehouderij. Het leveren van een validatierapport waarin het effect van de maatregel wordt onderbouwd ten behoeve van juridische borging van de maatregel in vergunningverlening voor een Natura 2000- activiteit en milieubelastende activiteit.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: twee maal voor de duur van één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Het bepalen van emissies met een continu meetsysteem in natuurlijk geventileerde stallen
Beschreibung: Het bepalen van emissies van ammoniak en methaan in natuurlijk geventileerde stallen ten behoeve van de validatie van de voer- en managementmaatregelen uit perceel 1.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Het bepalen van emissies met een continu meetsysteem in mechanisch geventileerde stallen
Beschreibung: Het bepalen van emissies van ammoniak en methaan in mechanisch geventileerde stallen ten behoeve van de validatie van de voer- en managementmaatregelen uit perceel 1.
Interne Kennung: 3
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: C2370394
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77500000 Animal husbandry services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: twee maal voor de duur van één jaar.
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3