See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CP-24-550/2025/UE, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
Beschreibung: Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 20212027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Vorherige Bekanntmachung: 252976-2025
Interne Kennung: CP-24-550/2025/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część nr 1; Kurs w ramach modułu podstawowego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy chirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Beschreibung: Część nr 17; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39
Beschreibung: Część nr 39; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): USG w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41
Beschreibung: Część nr 41; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): USG w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43
Beschreibung: Część nr 43; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): USG w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51
Beschreibung: Część nr 51; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka paliatywna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0089
Titel: Część nr 89
Beschreibung: Część nr 89; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 89
Los: LOT-0090
Titel: Część nr 90
Beschreibung: Część nr 90; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 90