See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów, systemów wirtualizacji, rozbudowa macierzy, backup i wdrożenie systemu backup storage - sejfu dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów, systemów wirtualizacji, rozbudowa macierzy, backup i wdrożenie systemu backup storage – sejfu dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku. 2. Przedmiot zamówienia składa się z 6 części, mianowicie: 1) Część nr 1 - Serwery aplikacyjne z oprogramowaniem, 2) Część nr 2 - Dostawa i rozbudowa systemów wirtualnych na potrzeby nowych i rozbudowanych aplikacji systemów szpitalnych, 3) Część nr 3 - Dostawa i rozbudowa systemów wirtualnych na potrzeby nowych i rozbudowanych aplikacji systemów szpitalnych, 4) Część nr 4 – Doposażenie macierzy rozbudowa pojemności systemu pamięci pasowej wraz z montażem i konfiguracją w lokalizacjach serwerowni Zamawiającego, 5) Część nr 5 – Wsparcie techniczne do oprogramowania oraz przedłużonej subskrypcji, 6) Część nr 6 – Zakup i wdrożenie systemu Backup Storage – SEJF. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz w załącznikach nr 3 do SWZ – Projekt umowy (załącznik 3A- Projekt umowy do części nr 1; załącznik 3B- Projekt umowy do części nr 2 i 3; załącznik 3C- Projekt umowy do części nr 4 i 6; załącznik 3D- Projekt umowy do części nr 5). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 5. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 6. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 8. Zamawiający wymaga, aby zakupiony asortyment był zgodny z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (DNSH – „do no significant harm”). 9. Źródło finansowania zamówienia publicznego: Zamówienie jest finansowane w ramach Inwestycji D1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia (nabór konkurencyjny).” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 10. Zamawiający zastrzega, iż może unieważnić postępowania o udzielenie zamówienia, jeśli środki pochodzące z projektu, o którym mowa wyżej, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: D10.251.132.C.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Serwery aplikacyjne z oprogramowaniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów, systemów wirtualizacji, rozbudowa macierzy, backup i wdrożenie systemu backup storage – sejfu dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku. - Część nr 1 - Serwery aplikacyjne z oprogramowaniem 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz w załączniku 3A- Projekt umowy do części nr 1. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 5. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wymaga, aby zakupiony asortyment był zgodny z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (DNSH – „do no significant harm”). 8. Źródło finansowania zamówienia publicznego: Zamówienie jest finansowane w ramach Inwestycji D1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia (nabór konkurencyjny).” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 9. Zamawiający zastrzega, iż może unieważnić postępowania o udzielenie zamówienia, jeśli środki pochodzące z projektu, o którym mowa wyżej, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: D10.251.132.C.2025- część 1
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Dostawa i rozbudowa systemów wirtualnych na potrzeby nowych i rozbudowanych aplikacji systemów szpitalnych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów, systemów wirtualizacji, rozbudowa macierzy, backup i wdrożenie systemu backup storage – sejfu dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku. - Część nr 2 - Dostawa i rozbudowa systemów wirtualnych na potrzeby nowych i rozbudowanych aplikacji systemów szpitalnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz w załączniku 3B- Projekt umowy do części nr 2. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 5. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wymaga, aby zakupiony asortyment był zgodny z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (DNSH – „do no significant harm”). 8. Źródło finansowania zamówienia publicznego: Zamówienie jest finansowane w ramach Inwestycji D1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia (nabór konkurencyjny).” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 9. Zamawiający zastrzega, iż może unieważnić postępowania o udzielenie zamówienia, jeśli środki pochodzące z projektu, o którym mowa wyżej, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: D10.251.132.C.2025- część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Dostawa i rozbudowa systemów wirtualnych na potrzeby nowych i rozbudowanych aplikacji systemów szpitalnych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów, systemów wirtualizacji, rozbudowa macierzy, backup i wdrożenie systemu backup storage – sejfu dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku. - Część nr 3 - Dostawa i rozbudowa systemów wirtualnych na potrzeby nowych i rozbudowanych aplikacji systemów szpitalnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz w załączniku 3B- Projekt umowy do części nr 3. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 5. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wymaga, aby zakupiony asortyment był zgodny z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (DNSH – „do no significant harm”). 8. Źródło finansowania zamówienia publicznego: Zamówienie jest finansowane w ramach Inwestycji D1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia (nabór konkurencyjny).” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 9. Zamawiający zastrzega, iż może unieważnić postępowania o udzielenie zamówienia, jeśli środki pochodzące z projektu, o którym mowa wyżej, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: D10.251.132.C.2025- część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Doposażenie macierzy rozbudowa pojemności systemu pamięci pasowej wraz z montaże i konfiguracją w lokalizacjach serwerowni Zamawiającego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów, systemów wirtualizacji, rozbudowa macierzy, backup i wdrożenie systemu backup storage – sejfu dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku. - Część nr 4 - Doposażenie macierzy rozbudowa pojemności systemu pamięci pasowej wraz z montażem i konfiguracją w lokalizacjach serwerowni Zamawiającego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz w załączniku 3C- Projekt umowy do części nr 4. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 5. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wymaga, aby zakupiony asortyment był zgodny z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (DNSH – „do no significant harm”). 8. Źródło finansowania zamówienia publicznego: Zamówienie jest finansowane w ramach Inwestycji D1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia (nabór konkurencyjny).” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 9. Zamawiający zastrzega, iż może unieważnić postępowania o udzielenie zamówienia, jeśli środki pochodzące z projektu, o którym mowa wyżej, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: D10.251.132.C.2025- część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Wsparcie techniczne do oprogramowania oraz przedłużonej subskrypcji,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów, systemów wirtualizacji, rozbudowa macierzy, backup i wdrożenie systemu backup storage – sejfu dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku. - Część nr 5 - Wsparcie techniczne do oprogramowania oraz przedłużonej subskrypcji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz w załączniku 3D- Projekt umowy do części nr 5. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 5. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wymaga, aby zakupiony asortyment był zgodny z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (DNSH – „do no significant harm”). 8. Źródło finansowania zamówienia publicznego: Zamówienie jest finansowane w ramach Inwestycji D1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia (nabór konkurencyjny).” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 9. Zamawiający zastrzega, iż może unieważnić postępowania o udzielenie zamówienia, jeśli środki pochodzące z projektu, o którym mowa wyżej, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: D10.251.132.C.2025- część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Zakup i wdrożenie systemu Backup Storage – SEJF.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów, systemów wirtualizacji, rozbudowa macierzy, backup i wdrożenie systemu backup storage – sejfu dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku. - Część nr 6 - Zakup i wdrożenie systemu Backup Storage – SEJF. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach nr 1B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz w załączniku 3C- Projekt umowy do części nr 6. 3. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 4. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 5. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 7. Zamawiający wymaga, aby zakupiony asortyment był zgodny z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (DNSH – „do no significant harm”). 8. Źródło finansowania zamówienia publicznego: Zamówienie jest finansowane w ramach Inwestycji D1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia (nabór konkurencyjny).” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 9. Zamawiający zastrzega, iż może unieważnić postępowania o udzielenie zamówienia, jeśli środki pochodzące z projektu, o którym mowa wyżej, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: D10.251.132.C.2025- część 6