See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen ontwerpteam: Renovatie- en restauratieproject kasteel Blauwendael
Beschreibung: Concreet gaat de Gemeente Waasmunster op zoek naar een ontwerpteam voor het renovatie- en restauratieproject van het kasteel Blauwendael, binnen haar wensen en eisen als opdrachtgever. De huidige opdracht wordt opgedeeld als volgt: • Vast gedeelte: renovatie “buitenschil”, nl. dak, buitenschrijnwerk en gevel (binnenkant herstel technieken: elektriciteit en sanitair); De vernieuwing van het vast gedeelte zal een investering inhouden ten belope van een geraamd bedrag van 4 miljoen EUR inclusief BTW all-in (in een toepasselijk BTW-regime van 12%, incl. erelonen); • Voorwaardelijk gedeelte: verdere renovatie overige onderdelen van het kasteel Blauwendael (i.f.v. beschikbare budgetten). In heel het project moet er aandacht worden besteed aan het integreren en/ of behouden van aspecten van erfgoed. Daarnaast zal de opdrachtnemer moeten instaan voor de organisatie, de opvolging en de oplevering van de uitvoering der werken. De opdrachtgever gaat op zoek naar een ontwerpteam om zelf maximaal ontzorgd te zijn. Het ontwerpteam dient derhalve als betrouwbare technische adviseur voor de opdrachtgever op te treden. Het ontwerpteam zal middels een participatief en co-creatief traject met de opdrachtgever, tot een globaal ontwerp komen. Via dit participatief traject wordt van de ontwerper verwacht om het programma van eisen zelf te verfijnen richting een breed gedragen (voor)ontwerp. Het ontwerpteam zal vervolgens instaan voor: - de volledige opmaak van het ontwerp (in een sterk participatief traject) en kostenraming, - het volledig samenstellen en het indienen van de aanvraag tot het bekomen van een omgevingsvergunning, - de opmaak van aanbestedingsdossiers der werken, - de opmaak van het uitvoeringsdossier, - de organisatie van de aanbestedingen, - het nazicht van de offertes en het opmaken van een advies tot toewijzing van de opdracht(en), inbegrepen prijscontroles en prijsverantwoordingen, - het verzorgen van het toezicht op de uitvoering der werken incl. organisatie werfvergaderingen, nazicht verrekeningen en vorderingsstaten aannemingen (als leidend ambtenaar optredend voor de opdrachtgever, doch met loutere adviesbevoegdheid), - bijstand verzorgen inzake oplevering en waarborg alsook als algemeen aanspreekpunt voor de realisatie van het gebouw fungeren (incl. PID en as-built-dossiers).
Interne Kennung: PPP09U-354/6106/2025/354
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/354 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros