481325-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen – Sodelovanje pri izvajanju strokovno svetovalnih storitev za državno prostorsko načrtovanje železniške infrastrukture za področje gradbeno tehničnega dela
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sodelovanje pri izvajanju strokovno svetovalnih storitev za državno prostorsko načrtovanje železniške infrastrukture za področje gradbeno tehničnega dela
Beschreibung: Sodelovanje pri izvajanju strokovno svetovalnih storitev za državno prostorsko načrtovanje železniške infrastrukture za področje gradbeno tehničnega dela
Interne Kennung: 74/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 508141