See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów jednorazowego użytku ( obłożenia , zestawy, implanty ortopedyczne, membrany, akcesoria i narzędzia do zabiegów urologicznych i ortopedycznych) używanych na salach operacyjnych w 26 Pakietach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów jednorazowego użytku ( obłożenia , zestawy, implanty ortopedyczne, membrany, akcesoria i narzędzia do zabiegów urologicznych i ortopedycznych) używanych na salach operacyjnych w 26 pakietach.
Vorherige Bekanntmachung: 751780-2025
Interne Kennung: Eap-2412/21/25/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Akcesoria do aparatów do elektrochirurgii
Beschreibung: Akcesoria do aparatów do elektrochirurgii - 15 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 do SWZ.- OPZ
Interne Kennung: Część nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Narzędzia jednorazowe laparoskopowe wraz z akcesoriami
Beschreibung: Narzędzia jednorazowe laparoskopowe wraz z akcesoriami - 30 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 do SWZ.- OPZ
Interne Kennung: Część nr 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Akcesoria do zabiegów laparoskopowych i urologicznych
Beschreibung: Akcesoria do zabiegów laparoskopowych i urologicznych - 30 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 do SWZ.- OPZ
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Narzędzia do aparatu do elektrokoagulacji
Beschreibung: Narzędzia do aparatu do elektrokoagulacji - 5 pozycji asortymentowych szczegółowo opisane w zał. 2 do SWZ.- OPZ
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Fartuchy operacyjne
Beschreibung: Fartuchy operacyjne - 14 pozycji asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 do SWZ.- OPZ
Interne Kennung: Część nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung