2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa foteli obrotowych, kubełkowych oraz krzeseł wyściełanych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa (ilości maksymalne): a) foteli obrotowych: 300 szt.; b) foteli obrotowych przeznaczonych do pracy 24/7: 50 szt.; c) krzeseł wyściełanych: 300 szt.; d) foteli kubełkowych kawowych: 30 szt. 2) Szczegółowe określenie asortymentu znajduje się w załączniku nr 2 i 3 do niniejszej SWZ. 3) Oferowane przez Wykonawcę produkty muszą spełniać wszelkie wymagania określone przez Zamawiającego w załączniku nr 3 do SWZ. 4) Zamawiający wymaga gwarancji na dostarczony asortyment minimum 36 miesięcy licząc od daty dostawy, jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. 5) Asortyment musi być wykonany zgodnie z normami podanymi przez Zamawiającego w załączniku nr 3 do SWZ lub normami równoważnymi. 6) Miejscem dostaw jest siedziba Zamawiającego, Kraków, ul. Mogilska 109.
Interne Kennung: ZP.55.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa (ilości maksymalne): a) foteli obrotowych: 300 szt.; b) foteli obrotowych przeznaczonych do pracy 24/7: 50 szt.; c) krzeseł wyściełanych: 300 szt.; d) foteli kubełkowych kawowych: 30 szt. 2) Szczegółowe określenie asortymentu znajduje się w załączniku nr 2 i 3 do niniejszej SWZ. 3) Oferowane przez Wykonawcę produkty muszą spełniać wszelkie wymagania określone przez Zamawiającego w załączniku nr 3 do SWZ. 4) Zamawiający wymaga gwarancji na dostarczony asortyment minimum 36 miesięcy licząc od daty dostawy, jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. 5) Asortyment musi być wykonany zgodnie z normami podanymi przez Zamawiającego w załączniku nr 3 do SWZ lub normami równoważnymi. 6) Miejscem dostaw jest siedziba Zamawiającego, Kraków, ul. Mogilska 109. 7) W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania Zamawiającego, Wykonawca jest zobowiązany złożyć wraz z ofertą dokumenty przedmiotowe, które szczegółowo zostały określone w SWZ.