481398-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Supercomputer – CERIT-SC: Dodávka výpočetního clusteru MetaCentra č. 4
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCERIT-SC: Dodávka výpočetního clusteru MetaCentra č. 4
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je kompletní řešení, sestávající se z dodávky, instalace a zprovoznění výpočetních uzlů, úložiště a síťové infrastruktury výpočetního clusteru. Součástí předmětu veřejné zakázky je poskytnutí rozšířené záruky včetně technické podpory (dále také jen „rozšířená záruka“) ve formě reakce Next Business Day On-site.
Interne KennungMU-ZAK/205563/2025/2830256/ÚVT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211100 Supercomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51611100 Hardwareinstallation, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1: Grafický uzel
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je kompletní řešení, sestávající se z dodávky, instalace a zprovoznění grafického uzlu. Součástí předmětu veřejné zakázky je poskytnutí rozšířené záruky včetně technické podpory (dále také jen „rozšířená záruka“) ve formě reakce Next Business Day On-site.
Interne KennungMU-ZAK/205563/2025/2830256/ÚVT- část 1
LosLOT-0002
TitelČást 2: Výpočetní a úložné uzly
Interne KennungMU-ZAK/205563/2025/2830256/ÚVT - část 2