2. Verfahren
Verfahren
Titel: AFSLUITEN VAN VERZEKERINGSPOLISSEN TRANSPORT EN VERBLIJF VAN KUNSTWERKEN IN BRUIKLEEN (LANGDURIGE BRUIKLENEN EN TIJDELIJKE TENTOONSTELLINGEN), KUNSTWERKEN IN EIGENDOM IN AFWACHTING VAN OVERDRACHT AAN DE VLAAMSE GEMEENSCHAP
Beschreibung: Het onderschrijven van een verzekering ‘Nagel tot nagel’ (type Alle Risico’s) van kunstwerken waarvoor de aanbestedende overheid een verzekerbaar belang heeft. De inhoudelijkheid van de opdracht wordt verder gedetailleerd in de technische bijlage. Er dienen vier verzekeringspolissen opgesteld te worden voor: - langdurige bruiklenen; - tijdelijke tentoonstellingen; - occasionele transporten; - kunstwerken in eigendom van het KMSKA in afwachting van overdracht aan de Vlaamse gemeenschap.
Interne Kennung: KMSKA_26_18
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KMSKA_26_18 - 1
Interne Kennung: 1