2. Verfahren
Verfahren
Titel: MŠ při ZŠ Přemyslovo nám. 1, Brno – vnitřní vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „MŠ při ZŠ Přemyslovo nám. 1, Brno – vnitřní vybavení“ je zajištění dodávky nábytku a technického vybavení, gastrovybavení a interaktivních tabulí do nové budovy mateřské školy při ZŠ Přemyslovo nám. 1, v městské části Brno Slatina. Půjde o prostory čtyř tříd a přidruženého zázemí (kanceláře, šatny, stravování).
Interne Kennung: MŠ Kikrleho
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39161000 Kindergartenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nábytek a technické vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka nábytku do tříd i ostatních prostor dle projektové dokumentace, kterou vypracovala Ing. arch Jana Liptáková, Brno a dle výkazu výměr. Součástí dodávky nábytku jsou také hygienické doplňky. Nábytek bude dodáván v barevné specifikaci dle jednotlivých tříd (zelená, žlutá, oranžová, modrá). Nábytek do tříd je jednak typizovaného charakteru (stoly, židle, postýlky, koberce aj.), část dodávaného vybavení je atypická (nábytkové sestavy, obklady stěn, ukládací a policové systémy, aj.) Mimo vybavení tříd bude dodáván kancelářský nábytek, nábytek do hygienického zázemí, hygienické doplňky, nábytek do šaten, nástěnky a další.
Interne Kennung: I. část
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Lhůty plnění vyplývající z návrhu smlouvy mohou být změněny, z důvodu objektivně nepředvídatelných skutečností (např. v důsledku vyšší moci, apod.) na straně zadavatele, jejichž vznik zadavatel nemohl předpokládat a ani je svým jednáním (případně opomenutím) nezpůsobil.