See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych oraz naprawy aparatury medycznej i sprzętu medycznego w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie okresowych przeglądów technicznych oraz naprawy aparatury medycznej i sprzętu medycznego w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Postępowanie podzielone jest na 137 Grup asortymentowych.
Interne Kennung: SzS.ZP.261.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wykonawca przygotowuje ofertę przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego” udostępnionego przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczonego w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe” oraz zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). Formularz asortymentowo-cenowy stanowi integralną część Formularza ofertowego. Zalogowany Wykonawca posiadający odpowiednie uprawnienia uzyskuje możliwość przygotowania oferty na przygotowanym przez Zamawiającego Formularzu ofertowym. Użycie przycisku „Wypełnij” widocznego pod „Formularzem ofertowym” powoduje automatyczne pobranie danych Wykonawcy wprowadzonych przez niego podczas rejestracji. Wykonawca zobowiązany jest do zweryfikowania poprawności danych automatycznie pobranych przez system z jego konta (w szczególności nazwy Wykonawcy) i uzupełnienia pozostałych informacji dotyczących Wykonawcy/Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Następnie Wykonawca powinien pobrać „Formularz ofertowy”, zapisać go na dysku komputera użytkownika, uzupełnić pozostałymi danymi wymaganymi przez Zamawiającego i ponownie zapisać na dysku komputera użytkownika oraz podpisać odpowiednim rodzajem podpisu. Uwaga! Nie należy zmieniać nazwy pliku nadanej przez Platformę e-Zamówienia. Zapisany „Formularz ofertowy” należy zawsze otwierać w programie Adobe Acrobat Reader DC. Dokumenty, oświadczenia, lub podmiotowe środki dowodowe, przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą: a) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz na Załączniku nr 3a do SWZ tj. Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego b) w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w pkt. a) każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składa oddzielnie jako oświadczenie własne c) przedmiotowe środki dowodowe tj.: -oświadczenie, że oferowane usługi będą wykonywane przez osoby posiadające dokument potwierdzający przebyte kursy, szkolenia w zakresie przeglądów technicznych oraz napraw aparatury medycznej (Załącznik nr 5 do SWZ) d) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (o ile dotyczy) e) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy (np. umowa o współdziałaniu). Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy (o ile dotyczy). Oferta powinna być podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy określoną w rejestrze lub innym dokumencie, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy albo przez upełnomocnionego przedstawiciela Wykonawcy. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim w formie elektronicznej. Jeżeli oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, Wykonawca powinien nie później niż w terminie składania ofert, zastrzec, że nie mogą one być udostępnione oraz wykazać, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa powinny zostać złożone w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa” a następnie wraz z plikami stanowiącymi jawną część zaszyfrowane.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten, 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1 – OKSYMETR – producent ENVITEC
Beschreibung: Grupa 1 – OKSYMETR – producent ENVITEC Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. do pomiaru stężenia tlenu w inkubatorze 2010 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2 - KARDIOMONITOR – producent SPACELAB
Beschreibung: Grupa 2 - KARDIOMONITOR – producent SPACELAB Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. SL2600 – 7D06 Ultraview 2009 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 3
Interne Kennung: GRUPA 2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3 – KARDIOMONITOR – producent GOLDWAY
Beschreibung: Grupa 3 – KARDIOMONITOR – producent GOLDWAY Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. UT 7000 C 2006 2 2 2. UT 7000 C 2007 1 2 3. G 40 2011 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4 – SYSTEM MONITOROWANIA PACJENTA + KARDIOMONITORY – producent GE
Beschreibung: Grupa 4 – SYSTEM MONITOROWANIA PACJENTA + KARDIOMONITORY – producent GE Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Carescape Central Station 2 2018 1 2 2. Kardiomonitor B 650 2018 12 1 na 2 lata 3. Moduły w kardiomonitorach B 650 2018 12 2 4. Kardiomonitor B 105 2018 1 1 na 2 lata Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 20
Interne Kennung: GRUPA 4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5 - KARDIOMONITOR – producent MINDRAY
Beschreibung: Grupa 5 - KARDIOMONITOR – producent MINDRAY Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. MEC 1000 2006 1 2 2. MEC 1000 2009 1 2 3. MEC 1000 2010 1 2 4. MEC 1200 2009 1 2 5. MEC 1200 2010 3 2 6. MEC 2000 2010 1 2 7. IPM 9800 2010 1 2 8. PM 9000 EXPRESS 2007 1 2 9. BENE VIEW T5 2012 1 2 10. IMEC 10 2015 2 2 11. IMEC 10 2014 1 2 12. UMEC 10 2018 2 2 13. UMEC 15 2020 3 2 14. IMEC 12 2020 6 2 15. UMEC 12 2019 5 2 16. BENE VISION N 12 2020 2 2 17. UMEC 12 2021 10 2 18. UMEC 12 2022 8 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 20
Interne Kennung: GRUPA 5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 6 – KARDIOMONITOR – producent BLT
Beschreibung: Grupa 6 – KARDIOMONITOR – producent BLT Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. BIOLIGHT Q7 2020 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 7 – KARDIOMONITOR (kapnograf + pulsoksymetr) – producent EDAN
Beschreibung: Grupa 7 – KARDIOMONITOR (kapnograf + pulsoksymetr) – producent EDAN Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. M3B 2010 5 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 7
Los: LOT-0008
Titel: Grupa 8 - INKUBATOR ZAMKNIĘTY + INFANT FLOW – producent DUTCHMED
Beschreibung: Grupa 8 - INKUBATOR ZAMKNIĘTY + INFANT FLOW – producent DUTCHMED Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. ATOM 2100G Typ A 2004 1 2 2. ATOM 2100G Typ A 2006 1 2 3. ATOM 2100G Typ A 2010 1 2 4. ATOM 101 INCU 2018 1 2 5. AIR INCU i 2019 2 2 6. Infant Flow SiPAP + nawilżacz 2010 1 2 7. Infant Flow SiPAP + nawilżacz 2013 1 2 8. ATOM 106 – BILI THERAPY SPOT 2018 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 20
Interne Kennung: GRUPA 8
Los: LOT-0009
Titel: Grupa 9 - INKUBATOR ZAMKNIĘTY – producent DRÄGER
Beschreibung: Grupa 9 - INKUBATOR ZAMKNIĘTY – producent DRÄGER Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. CALEO 2011 1 4 2. Isolette C2000 2014 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 9
Los: LOT-0010
Titel: Grupa 10 - INKUBATOR OTWARTY – producent FISCHER & PAYKEL
Beschreibung: Grupa 10 - INKUBATOR OTWARTY – producent FISCHER & PAYKEL Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. CosyCot (wersja rozbudowana) 2008 1 2 2. CosyCot (wersja rozbudowana) 2012 1 2 3. CosyCot (wersja podstawowa) 2009 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 10
Los: LOT-0011
Titel: Grupa 11 – KARDIOMONITOR – producent LIFEMED
Beschreibung: Grupa 11 – KARDIOMONITOR – producent LIFEMED Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. PROPAQ LT 2006 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 11
Los: LOT-0012
Titel: Grupa 12 – KARDIOMONITOR – producent NIHON KOHDEN
Beschreibung: Grupa 12 – KARDIOMONITOR – producent NIHON KOHDEN Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. VISMO PVM 2703 2011 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 12
Los: LOT-0013
Titel: Grupa 13 – KARDIOMONITOR – producent NOTHEM
Beschreibung: Grupa 13 – KARDIOMONITOR – producent NOTHEM Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. VENUS 2017 5 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 13
Los: LOT-0014
Titel: Grupa 14 – APARAT USG – producent ALOKA / HITACHI
Beschreibung: Grupa 14 – APARAT USG – producent ALOKA / HITACHI Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. ALOKA ALPHA 6 2010 1 2 2. ALOKA ALPHA 6 2012 1 2 3. ALOKA F 37 2017 1 2 4. ALOKA F 31 2017 1 2 5. ALOKA ALPHA 6 2017 1 2 6. ARIETTA V 60 2017 1 2 7. ARIETTA 50 2022 1 2 8. ARIETTA 750 VE 2022 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 20
Interne Kennung: GRUPA 14
Los: LOT-0015
Titel: Grupa 15 – APARAT USG – producent SIEMENS
Beschreibung: Grupa 15 – APARAT USG – producent SIEMENS Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. ACUSON NX3 2018 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 15
Los: LOT-0016
Titel: Grupa 16 – APARAT USG – producent MINDRAY
Beschreibung: Grupa 16 – APARAT USG – producent MINDRAY Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. DP 50 2012 1 2 2. RESONA 6 2017 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 16
Los: LOT-0017
Titel: Grupa 17 – APARAT USG – producent BK
Beschreibung: Grupa 17 – APARAT USG – producent BK Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. FLEX FOCUS 400 2016 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 17
Los: LOT-0018
Titel: Grupa 18 – APARAT USG – producent GE
Beschreibung: Grupa 18 – APARAT USG – producent GE Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. VIVID S 5 2010 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 18
Los: LOT-0019
Titel: Grupa 19 – APARAT USG – producent PHILIPS
Beschreibung: Grupa 19 – APARAT USG – producent PHILIPS Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. SPARQ 2012 1 2 2. HD 11 XE 2010 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 19
Los: LOT-0020
Titel: Grupa 20 – SPIROMETR – producent abcMED
Beschreibung: Grupa 20 – SPIROMETR – producent abcMED Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. PNEUMO RS 2001 1 2 2. PNEUMO 2007 1 2 3. PNEUMO 2021 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 20
Los: LOT-0021
Titel: Grupa 21 – APARAT KTG – producent PHILIPS
Beschreibung: Grupa 21 – APARAT KTG – producent PHILIPS Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Monitor płodu FM 20 M2702A AVALON 2008 1 1 na 2 lata 2. Monitor płodu FM 20 M2702A AVALON 2010 2 1 na 2 lata 3. Telemetria płodowa 02702A AVALON CTS 2010 1 1 na 2 lata 4. Monitor płodu FM 20 M2702A AVALON 2020 1 1 na 2 lata 5. Monitor płodu FM 20 M2702A AVALON 2022 2 1 na 2 lata Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 21
Los: LOT-0022
Titel: Grupa 22 – POMPA INFUZYJNA, OBJETOŚCIOWA – producent ASCOR
Beschreibung: Grupa 22 – POMPA INFUZYJNA, OBJETOŚCIOWA – producent ASCOR Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. SEP 21 S 2000 11 2 2. SEP 11 2000 1 2 3. AP 12 2010 2 2 4. AP 12 2011 2 2 5. AP 14 2009 2 2 6. AP 14 2011 1 2 7. AP 14 2012 9 2 8. AP 14 2013 2 2 9. AP 14 2014 1 2 10. AP 14 2020 1 2 11. AP 14 2022 1 2 12. AP 22 2007 3 2 13. AP 22 2010 6 2 14. AP 22 2011 1 2 15. AP 22 2012 1 2 16. AP 22 2015 1 2 17. AP 23 2011 1 2 18. AP 24 2013 2 2 19. AP 24 + 2017 2 2 20. AP 24 + 2020 17 2 21. AP 24 + 2019 1 2 22. AP 24 2018 18 2 23. AP 24 + 2022 6 2 24. AP 31 2017 1 2 25. AP 31 2018 8 2 26. AP 31 2020 6 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 30
Interne Kennung: GRUPA 22
Los: LOT-0023
Titel: Grupa 23 – POMPA INFUZYJNA – producent KWAPISZ
Beschreibung: Grupa 23 – POMPA INFUZYJNA – producent KWAPISZ Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. DUET 20 / 50 2003 3 2 2. MONO 20 / 50 2001 3 2 3. MONO 20 / 50 2002 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 23
Los: LOT-0024
Titel: Grupa 24 – POMPA INFUZYJNA – producent FRESENIUS
Beschreibung: Grupa 24 – POMPA INFUZYJNA – producent FRESENIUS Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. PILOT A 2 2003 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 24
Los: LOT-0025
Titel: Grupa 25 – APARAT EKG – producent ASPEL
Beschreibung: Grupa 25 – APARAT EKG – producent ASPEL Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. A – 4 model B 2004 2 2 2. B – 5A 1999 1 2 3. Mr. BLUE 2008 1 2 4. Mr. BLUE 2009 1 2 5. Mr. BLUE 2010 1 2 6. Mr. GREY 2012 1 2 7. Mr. GREY 2013 3 2 8. Mr. GREY 2015 2 2 9. GREEN 2015 6 2 10. GREEN 2018 1 2 11. GREEN 2019 2 2 12. GREEN 2020 4 2 13. GREEN 2021 1 2 14. GREEN 2022 5 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 20
Interne Kennung: GRUPA 25
Los: LOT-0026
Titel: Grupa 26 – REJESTRATORY EKG, RR – producent ASPEL
Beschreibung: Grupa 26 – REJESTRATORY EKG, RR – producent ASPEL Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. EKG ASPEKT 800 2013 / 2014 2 2 2. CR – 07 2013 / 2014 2 2 3. EKG ASPEKT 702 2005 / 2011 3 2 4. EKG ASPEKT 800 2011 1 2 5. CR – 07 2007 1 2 6. CR – 07 2016 1 2 7. EKG ASPEKT 702 2016 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 26
Los: LOT-0027
Titel: Grupa 27 – APARAT EKG – producent M4MEDICAL
Beschreibung: Grupa 27 – APARAT EKG – producent M4MEDICAL Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. M – TRACE 2017 3 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 27
Los: LOT-0028
Titel: Grupa 28 – LAMPA DO FOTOTERAPII – producent DRÄGER
Beschreibung: Grupa 28 – LAMPA DO FOTOTERAPII – producent DRÄGER Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. PT – 4000 2004 1 4 2. PT – 4000 2010 1 4 3. MIKRO – LITE PTS 68 – 1C 2006 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 28
Los: LOT-0029
Titel: Grupa 29 – MIERNIK BILIRUBINY – producent DRÄGER
Beschreibung: Grupa 29 – MIERNIK BILIRUBINY – producent DRÄGER Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. JM 105 2018 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 29
Los: LOT-0030
Titel: Grupa 30 – LAMPA DO FOTOTERAPII – producent NATUS
Beschreibung: Grupa 30 – LAMPA DO FOTOTERAPII – producent NATUS Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. NeoBLUE LED 2010 1 2 2. NeoBLUE COZY LED 2010 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 30
Los: LOT-0031
Titel: Grupa 31 - APARAT DO NARKOZY, ZNIECZULANIA + Kardiomonitory + Inkubator – producent DATEX – OHMEDA, GE, DRAGER, PENLON
Beschreibung: Grupa 31 - APARAT DO NARKOZY, ZNIECZULANIA + Kardiomonitory + Inkubator – producent DATEX – OHMEDA, GE, DRAGER, PENLON Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Aestiva 3000 + monitor FCU8 2000 4 2 2. S / 5 Aespire 2011 2 2 3. S / Aespire / AM 2013 1 2 4. Aespire View 2017 2 2 5. Compact S/5 2000 2 2 6. Cardiocap 5 (gas) 2000 4 2 7. Cardiocap 5 2000 5 2 8. Giraffe 2013 1 2 9. "Lampa do fototerapii Lullaby LED PT" 2013 1 2 10. Fabius GS + respirator + moitor 2001 1 2 11. Prima SP – 2 + respirator AVS + monitor SPM8 2007 1 2 12. Carestation 620 + monitor 2018 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 40
Interne Kennung: GRUPA 31
Los: LOT-0032
Titel: Grupa 32 – DEFIBRYLATOR – producent PHYSIO CONTROL
Beschreibung: Grupa 32 – DEFIBRYLATOR – producent PHYSIO CONTROL Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. LIFEPAK 12 2000 2 2 2. LIFEPAK 12 2001 1 2 3. LIFEPAK 20 2007 2 2 4. LIFEPAK 1000 2008 1 2 5. LIFEPAK 1000 2015 1 2 6. LIFEPAK 20 e 2013 2 2 7. LIFEPAK 20 e 2014 2 2 8. LIFEPAK 20 e 2015 1 2 9. LIFEPAK 20 e 2018 5 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 32
Los: LOT-0033
Titel: Grupa 33 – PULSOKSYMETR – producent MASIMO
Beschreibung: Grupa 33 – PULSOKSYMETR – producent MASIMO Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. RADICAL 7 2009 1 2 2. RADICAL 7 PULSE 2018 1 2 3. RAD 97 2019 3 2 4. RAD 5 2020 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 8
Interne Kennung: GRUPA 33
Los: LOT-0034
Titel: Grupa 34 – PULSOKSYMETR – producent COVIDIEN
Beschreibung: Grupa 34 – PULSOKSYMETR – producent COVIDIEN Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Nellcor Libra 2013 2 2 2. Nellcor Libra 2016 1 2 3. Nellcor 2017 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 34
Los: LOT-0035
Titel: Grupa 35 – RESPIRATOR NOWORODKOWY – producent ACUTRONIC
Beschreibung: Grupa 35 – RESPIRATOR NOWORODKOWY – producent ACUTRONIC Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Fabian Plus NCPAP 2010 1 2 2. Fabian Evolution 2020 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 35
Los: LOT-0036
Titel: Grupa 36 – PULSOKSYMETR – producent BEIJNG CHOICE
Beschreibung: Grupa 36 – PULSOKSYMETR – producent BEIJNG CHOICE Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. MD 2000 A 2014 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 36
Los: LOT-0037
Titel: Grupa 37 – RESPIRATOR – producent SMITHS
Beschreibung: Grupa 37 – RESPIRATOR – producent SMITHS Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. ParaPac Plus 310 2020 3 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 37
Los: LOT-0038
Titel: Grupa 38 - RESPIRATOR – producent IMT
Beschreibung: Grupa 38 - RESPIRATOR – producent IMT Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. 1000 e Bella Vista 2017 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 38
Los: LOT-0039
Titel: Grupa 39 – RESPIRATOR – producent AIR LIQUIDE
Beschreibung: Grupa 39 – RESPIRATOR – producent AIR LIQUIDE Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Extend XT 2011 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 39
Los: LOT-0040
Titel: Grupa 40 – RESPIRATOR – producent VERSAMED
Beschreibung: Grupa 40 – RESPIRATOR – producent VERSAMED Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. IVENT 201 2011 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 40
Los: LOT-0041
Titel: Grupa 41 – INKUBATOR OTWARTY – producent GE
Beschreibung: Grupa 41 – INKUBATOR OTWARTY – producent GE Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Panda + nawilżacz MR 850 2018 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 41
Los: LOT-0042
Titel: Grupa 42 – APARAT DO HEMODIALIZY – producent BBRAUN
Beschreibung: Grupa 42 – APARAT DO HEMODIALIZY – producent BBRAUN Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Dialog+ Evolution 2016 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 42
Los: LOT-0043
Titel: Grupa 43 – APARAT DO ELEKTROTERAPII – producent MARPELECTRONIC
Beschreibung: Grupa 43 – APARAT DO ELEKTROTERAPII – producent MARPELECTRONIC Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Madyn D – 61 & STIM & TENS 2004 1 2 2. Inter D74 & STIM & TENS 2009 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 43
Los: LOT-0044
Titel: Grupa 44 – VIDEOGASTROSKOP, BRONCHOFIBEROSKOP – producent PENTAX
Beschreibung: Grupa 44 – VIDEOGASTROSKOP, BRONCHOFIBEROSKOP – producent PENTAX Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Videoprocesor EPK – 100p 2008 1 2 2. Videogastroskop zabiegowy EG – 3470K 2010 1 2 3. Videogastroskop EG – 290Kp 2016 1 2 4. Videoprocesor EPK – p 2016 1 2 5. Videoprocesor EPK – 100 p 2013 1 2 6. Pompa płucząca ENDOJET 2000 2013 1 2 7. Bronchofiberoskop FB – 18X 1996 1 2 8. Żródło światła LH – 150 II 1996 1 2 9. Tor wizyjny HD TV EPK – 3000 2022 1 2 10. "Videobronchofiberoskop HD EB19-J19" 2022 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 20
Interne Kennung: GRUPA 44
Los: LOT-0045
Titel: Grupa 45 – APARAT DO HEMODIALIZY – producent GAMBRO
Beschreibung: Grupa 45 – APARAT DO HEMODIALIZY – producent GAMBRO Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Prismaflex + ogrzewacz krwi Prismacomfort 2009 1 2 2. Prismaflex + ogrzewacz krwi Prismacomfort 2018 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 45
Los: LOT-0046
Titel: Grupa 46 – APARAT DO HEMODIALIZY – producent FRESENIUS
Beschreibung: Grupa 46 – APARAT DO HEMODIALIZY – producent FRESENIUS Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. 4008S 2004 1 2 2. 4008S 2009 1 2 3. 4008S 2010 2 1 na 2 lata 4. 4008S CLASSIC 2013 2 1 na 2 lata 5. 4008S CLASSIC 2015 2 1 na 2 lata 6. 4008S CLASSIC 2017 2 1 na 2 lata 7. 5008S CORDIAX 2019 2 1 na 2 lata 8. 5008S CORDIAX 2022 4 1 na 2 lata Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 20
Interne Kennung: GRUPA 46
Los: LOT-0047
Titel: Grupa 47 – ZESTAWY ARTROSKOPOWE – producent STRYKER
Beschreibung: Grupa 47 – ZESTAWY ARTROSKOPOWE – producent STRYKER Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. CORE + UHT 2007 1 2 2. TPS 12 K SHAVER – zestaw 2002 1 2 3. Tor wizyjny artroskopowy 2006 1 2 4. Napęd S8 – zestaw 2017 2 2 5. Napęd S 7 DRILL – zestaw 2017 1 2 6. Napęd REM B Universal DRIVE (CORE) – zestaw 2018 1 2 7. Napęd S8 – zestaw 2018 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 47
Los: LOT-0048
Titel: Grupa 48 – APARAT RTG – producent SIEMENS
Beschreibung: Grupa 48 – APARAT RTG – producent SIEMENS Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Polymobil Plus 2006 1 2 2. LUMINOS DRF MAX 2017 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 48
Los: LOT-0049
Titel: Grupa 49 – WSTRZYKIWACZ AUTOMATYCZNY – producent MEDRAD
Beschreibung: Grupa 49 – WSTRZYKIWACZ AUTOMATYCZNY – producent MEDRAD Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Mark V ProVis 2012 1 2 2. Stellant WKS 2017 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 49
Los: LOT-0050
Titel: Grupa 50 – WSTRZYKIWACZ AUTOMATYCZNY – producent COVIDIEN
Beschreibung: Grupa 50 – WSTRZYKIWACZ AUTOMATYCZNY – producent COVIDIEN Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. OptiVantage DH 2008 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 5
Interne Kennung: GRUPA 50
Los: LOT-0051
Titel: Grupa 51 – ENDOSKOPOWY LITOTRYPTOR PNEUMATYCZNO – ULTRADŹWIĘKOWY – producent ELECTRO, MEDICAL MEASOREMENT
Beschreibung: Grupa 51 – ENDOSKOPOWY LITOTRYPTOR PNEUMATYCZNO – ULTRADŹWIĘKOWY – producent ELECTRO, MEDICAL MEASOREMENT Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Swiss Lithoclast Master FTV128 + oprzyrządowanie 2004 1 2 2. Solar Blue U3 – 1 2012 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 51
Los: LOT-0052
Titel: Grupa 52 – TOMOGRAF KOMPUTEROWY – producent GE
Beschreibung: Grupa 52 – TOMOGRAF KOMPUTEROWY – producent GE Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Revolution Evo + stacja opisowa 2018 1 6 2. Stacja opisowa AW 4.7 (CT01) 2018 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 20
Interne Kennung: GRUPA 52
Los: LOT-0053
Titel: Grupa 53 – MYJNIA – DEZYNFEKTOR – producent SMEG
Beschreibung: Grupa 53 – MYJNIA – DEZYNFEKTOR – producent SMEG Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. SMEG WD 4190 2017 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 53
Los: LOT-0054
Titel: Grupa 54 – MYJNIA DO NARZĘDZI CHIRURGICZNYCH – producent MMM
Beschreibung: Grupa 54 – MYJNIA DO NARZĘDZI CHIRURGICZNYCH – producent MMM Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Innova M3 2010 1 2 lub po 800 cyklach 2. Innova M3 2018 1 2 lub po 800 cyklach 3. Uniclean PL10 2021 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 20
Interne Kennung: GRUPA 54
Los: LOT-0055
Titel: Grupa 55 – STÓŁ OPERACYJNY – producent FAMED
Beschreibung: Grupa 55 – STÓŁ OPERACYJNY – producent FAMED Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. "Fotel ginekologiczny FG – 04 – 0/N – 61" 2000 1 2 2. Fotel ginekologiczny WS17.0 2000 1 2 3. "Fotel urologiczny RG – 04.OE ERATO" 2009 1 2 4. Stół oper. SM – 30 FB 1999 2 2 5. Stół oper. SU – 02 2001 1 2 6. Stół oper. SU – 03 2008 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 20
Interne Kennung: GRUPA 55
Los: LOT-0056
Titel: Grupa 56 – FOTEL GINEKOLOGICZY – producent OLSEN
Beschreibung: Grupa 56 – FOTEL GINEKOLOGICZY – producent OLSEN Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. 320 2012 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 56
Los: LOT-0057
Titel: Grupa 57 – STÓŁ OPERACYJNY – producent MAERIWAARA
Beschreibung: Grupa 57 – STÓŁ OPERACYJNY – producent MAERIWAARA Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. OP – 1650 1995 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 57
Los: LOT-0058
Titel: Grupa 58 – STÓŁ OPERACYJNY – producent MAQUET
Beschreibung: Grupa 58 – STÓŁ OPERACYJNY – producent MAQUET Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Alphastar 2008 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 58
Los: LOT-0059
Titel: Grupa 59 – STÓŁ ZABIEGOWY – producent RQL
Beschreibung: Grupa 59 – STÓŁ ZABIEGOWY – producent RQL Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. GOLEM 4S 2011 2 2 2. GOLEM 4S 2017 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 59
Los: LOT-0060
Titel: Grupa 60 – MIKROSKOP OPERACYJNY – producent CARL ZEISS
Beschreibung: Grupa 60 – MIKROSKOP OPERACYJNY – producent CARL ZEISS Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. OPMI VARIO / S88 2007 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 60
Los: LOT-0061
Titel: Grupa 61 – MIKROSKOP LABOLATORYJNY – producent PZO, NIKON, CARL ZEISS, OLYMPUS
Beschreibung: Grupa 61 – MIKROSKOP LABOLATORYJNY – producent PZO, NIKON, CARL ZEISS, OLYMPUS Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Biolar 1996 2 2 2. Eclipse E 200 2008 1 2 3. CX 41 2011 1 2 4. CX 31 RBSF 2004 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 61
Los: LOT-0062
Titel: Grupa 62 – DIATERMIA – producent ERBE
Beschreibung: Grupa 62 – DIATERMIA – producent ERBE Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. ICC 300 1999 1 2 2. ICC 350 2000 4 2 3. VIO 200 S 2007 1 2 4. VIO 300 D 2012 2 2 5. VIO 3 2018 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 5
Interne Kennung: GRUPA 62
Los: LOT-0063
Titel: Grupa 63 – ZESTAWY ENDOSKOPOWE, CYSTOSKOPOWE – producent KARL STORZ
Beschreibung: Grupa 63 – ZESTAWY ENDOSKOPOWE, CYSTOSKOPOWE – producent KARL STORZ Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Zestaw destandau do zabiegów dysku lędźwiowego 2008 1 2 2. Zestaw do operacji patologii okolicy siodła tureckiego 2008 1 2 3. Tor wizyjny urologiczny + instrumentarium 2008 1 2 4. Laparoskop chirurgiczny + instrumentarium 1999 1 2 5. Morcelator ROTOCUT G1 – zestaw 2012 1 2 6. Zestaw endoskopowy – urologiczny 2003 / 2009 1 2 7. Insuflator CO2 endoflator – zestaw 2015 1 2 8. Zestaw cystoskopowy 2008 1 2 9. Zestaw cystoskopowy 2011 2 2 10. Tor wizyjny FULL HD laparoskopowo – endoskopowy – zestaw 2018 1 2 11. Zestaw laparoskopowo – endoskopowy 2018 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 63
Los: LOT-0064
Titel: Grupa 64 – URZĄDZENIE DO REHABILITACJI LECZNICZEJ – producent ORMED
Beschreibung: Grupa 64 – URZĄDZENIE DO REHABILITACJI LECZNICZEJ – producent ORMED Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. ARTROFLOW 2002 1 2 2. ARTROMOT K1 standard 2018 1 2 3. ARTROMOT S3 comfort 2015 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 64
Los: LOT-0065
Titel: Grupa 65 – DIATERMIA – producent BECHTOLD
Beschreibung: Grupa 65 – DIATERMIA – producent BECHTOLD Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. ELTRON 160 2010 1 2 2. ELTRON 160 2021 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 8
Interne Kennung: GRUPA 65
Los: LOT-0066
Titel: Grupa 66 – STERYLIZATOR KASETOWY – producent MMM, SCIAN
Beschreibung: Grupa 66 – STERYLIZATOR KASETOWY – producent MMM, SCIAN Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Statim 5000 G4 VIFI 2022 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 66
Los: LOT-0067
Titel: Grupa 67 – AUTOKLAW - producent SMS
Beschreibung: Grupa 67 – AUTOKLAW - producent SMS Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. parowy ASV 1986 1 4 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 5
Interne Kennung: GRUPA 67
Los: LOT-0068
Titel: Grupa 68 – STACJA UZDATNIANIA WODY – producent GAMBRO
Beschreibung: Grupa 68 – STACJA UZDATNIANIA WODY – producent GAMBRO Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. WRO 112 2009 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 15
Interne Kennung: GRUPA 68
Los: LOT-0069
Titel: Grupa 69 – APARAT USG – producent CANON
Beschreibung: Grupa 69 – APARAT USG – producent CANON Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. CUS – AA450 APLIO a 450 2019 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 69
Los: LOT-0070
Titel: Grupa 70 – MYJNIA ENDOSKOPOWA – producent CHOYANG INDUSTRY
Beschreibung: Grupa 70 – MYJNIA ENDOSKOPOWA – producent CHOYANG INDUSTRY Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. CYW – DUO 2016 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 70
Los: LOT-0071
Titel: Grupa 71 – PODGRZEWACZ PŁYNÓW INFUZYJNYCH – producent BARKEY
Beschreibung: Grupa 71 – PODGRZEWACZ PŁYNÓW INFUZYJNYCH – producent BARKEY Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. S – Line 2013 4 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 71
Los: LOT-0072
Titel: Grupa 72 – OGRZEWACZ PACJENTA – producent SURGICAL
Beschreibung: Grupa 72 – OGRZEWACZ PACJENTA – producent SURGICAL Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Mistral – Air 2009 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 72
Los: LOT-0073
Titel: Grupa 73 – APARAT DO MAGNETOTERAPII I LASEROTERAPII – producent MARPELECTRONIC
Beschreibung: Grupa 73 – APARAT DO MAGNETOTERAPII I LASEROTERAPII – producent MARPELECTRONIC Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Magnoter D 56 ABL 2004 1 2 2. Magnoter D 56 ABL 2009 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 73
Los: LOT-0074
Titel: Grupa 74 – DIATRONIC ELEKTRYCZNY
Beschreibung: Grupa 74 – DIATRONIC ELEKTRYCZNY Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. DT – 10B 2000 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 74
Los: LOT-0075
Titel: Grupa 75 – BIEŻNIA RUCHOMA DO NAUKI CHODU – producent BIODEX
Beschreibung: Grupa 75 – BIEŻNIA RUCHOMA DO NAUKI CHODU – producent BIODEX Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Gait Trainer 3 2012 1 2 2. System odciążający UWS OFF SET 2012 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 75
Los: LOT-0076
Titel: Grupa 76 – ZESTAW DO PRZESIEWOWEGO BADANIA SŁUCHU – producent MAICO, INTERACOUSTICS
Beschreibung: Grupa 76 – ZESTAW DO PRZESIEWOWEGO BADANIA SŁUCHU – producent MAICO, INTERACOUSTICS Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. ERO SCAN 2001 1 2 2. ERO SCAN 2008 1 2 3. OTOREAD SCREENER TE 2018 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 76
Los: LOT-0077
Titel: Grupa 77 – KABINA DO FOTOTERAPII – producent SCHULZE & BÖHM
Beschreibung: Grupa 77 – KABINA DO FOTOTERAPII – producent SCHULZE & BÖHM Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Medisun 2800 – 44 – AB 2008 1 2 2. Lampa Medisun model Giga Test I Med i light UBV 311 nm 2008 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 8
Interne Kennung: GRUPA 77
Los: LOT-0078
Titel: Grupa 78 – APARAT DO KRIOCHIRURGII – producent METRUM CRYO FLEX
Beschreibung: Grupa 78 – APARAT DO KRIOCHIRURGII – producent METRUM CRYO FLEX Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. CRYO – S mini 2017 1 2 2. Sonda D-10/RF; SD-10 2024 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 78
Los: LOT-0079
Titel: Grupa 79 – RESPIRATOR – producent RESMED
Beschreibung: Grupa 79 – RESPIRATOR – producent RESMED Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Astral 150 2020 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 79
Los: LOT-0080
Titel: Grupa 80 – ZGRZEWARKA ROTACYJNA – producent HAWO
Beschreibung: Grupa 80 – ZGRZEWARKA ROTACYJNA – producent HAWO Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. HM 850 DC z drukarką jednowierszową 2014 1 2 2. 650 DE 2022 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 8
Interne Kennung: GRUPA 80
Los: LOT-0081
Titel: Grupa 81 – FOTEL UROLOGICZNY – producent KWAPISZ
Beschreibung: Grupa 81 – FOTEL UROLOGICZNY – producent KWAPISZ Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. K – 5101 2000 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 81
Los: LOT-0082
Titel: Grupa 82 – ZESTAW DO MIKROMETODY KOLUMNOWO – ŻELOWEJ – producent DIAHEM
Beschreibung: Grupa 82 – ZESTAW DO MIKROMETODY KOLUMNOWO – ŻELOWEJ – producent DIAHEM Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Wirówka do mikrokart ID-6S 2009 1 2 2. Wirówka do mikrokart ID-6S 2007 1 2 3. Inkubator mikrokart ID-37SI 2009 1 2 4. Inkubator mikrokart ID-37SI 2007 1 2 5. Pipeta FP – 6 2014 1 2 6. Pipeta FP – 6 2015 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 8
Interne Kennung: GRUPA 82
Los: LOT-0083
Titel: Grupa 83 – WIRÓWKA STOŁOWA LABORATORYJNA – producent MPW
Beschreibung: Grupa 83 – WIRÓWKA STOŁOWA LABORATORYJNA – producent MPW Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. MPW – 350e 2005 1 2 2. MPW – 350e 2006 1 2 4. MPW – 351e 2015 1 2 5. MPW – 350R 2009 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 83
Los: LOT-0084
Titel: Grupa 84 – KOMORA LAMINARNA – producent ALPINA
Beschreibung: Grupa 84 – KOMORA LAMINARNA – producent ALPINA Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Alpina KL 01L 2008 1 2 2. Alpina K 700 2014 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 84
Los: LOT-0085
Titel: Grupa 85 – ZESTAW DO ELEKTROKARDIOGRAFICZNYCH BADAŃ WYSIŁKOWYCH – producent ASPEL
Beschreibung: Grupa 85 – ZESTAW DO ELEKTROKARDIOGRAFICZNYCH BADAŃ WYSIŁKOWYCH – producent ASPEL Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. System badań wysiłkowych Cardio TEST Beta XL + bieżnia B-612 model C + cykloergometr CRG-200 2013 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 5
Interne Kennung: GRUPA 85
Los: LOT-0086
Titel: Grupa 86 – APARAT RTG producent Ziehm Imaging GmbH
Beschreibung: Grupa 86 – APARAT RTG producent Ziehm Imaging GmbH Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Ziehm SOLO 2013 1 2 2. Ziehm SOLO 2017 1 2 3. Ziehm SOLO 2018 1 2 4. Ziehm Vision RFD Hibrid Edition z wersją angiograficzną 2022 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 15
Interne Kennung: GRUPA 86
Los: LOT-0087
Titel: Grupa 87 – PULSOKSYMETR – producent CHARMCARE
Beschreibung: Grupa 87 – PULSOKSYMETR – producent CHARMCARE Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. C 30 2015 4 2 2. C 30 2018 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 5
Interne Kennung: GRUPA 87
Los: LOT-0088
Titel: Grupa 88 – PULSOKSUMETR – producent SHENZHEN
Beschreibung: Grupa 88 – PULSOKSUMETR – producent SHENZHEN Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. F 380 2016 2 2 2. F 380 2020 2 2 3. F 380 2021 4 2 4. F 380 2022 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 8
Interne Kennung: GRUPA 88
Los: LOT-0089
Titel: Grupa 89 – OGRZEWACZ KOCYKOWY – producent SMITHS MEDICAL
Beschreibung: Grupa 89 – OGRZEWACZ KOCYKOWY – producent SMITHS MEDICAL Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. EQ – 5000 – INT – 230 2008 1 2 2. EQ – 5000 – INT – 230 2012 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 89
Los: LOT-0090
Titel: Grupa 90 – LASER BIOSTYMULUJĄCY + SKANER – producent ACCURO
Beschreibung: Grupa 90 – LASER BIOSTYMULUJĄCY + SKANER – producent ACCURO Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Terapus 2 scan 2019 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 90
Los: LOT-0091
Titel: Grupa 91 – URZĄDZENIE DO TERAPII POLEM ELEKTRYCZNYM – producent SKANLAB
Beschreibung: Grupa 91 – URZĄDZENIE DO TERAPII POLEM ELEKTRYCZNYM – producent SKANLAB Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. SKANLAB 25 Bodywave impulsowy 2015 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 91
Los: LOT-0092
Titel: Grupa 92 – APARAT DO PEŁNEJ DWUKANAŁOWEJ ELEKTROTERAPII – producent EMILDUE
Beschreibung: Grupa 92 – APARAT DO PEŁNEJ DWUKANAŁOWEJ ELEKTROTERAPII – producent EMILDUE Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. FIRING 2015 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 92
Los: LOT-0093
Titel: Grupa 93 – CENTRALA MONITORUJĄCA + KARDIOMONITORY – producent COMEN
Beschreibung: Grupa 93 – CENTRALA MONITORUJĄCA + KARDIOMONITORY – producent COMEN Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Centrala Starr 8800 2018 1 2 2. Centrala Starr 8800 2016 1 2 3. Kardiomonitor C90 2016 6 2 4. Kardiomonitor C70 2016 3 2 5. Kardiomonitor C86 2016 1 2 6. Kardiomonitor C86 2017 5 2 7. Kardiomonitor C86 2018 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 20
Interne Kennung: GRUPA 93
Los: LOT-0094
Titel: Grupa 94 – URZĄDZENIE PNEUMATYCZNE DO WYTWARZANIA I UTRZYMYWANIA BEZKRWAWEGO POLA W KOŃCZYNACH – producent VBM
Beschreibung: Grupa 94 – URZĄDZENIE PNEUMATYCZNE DO WYTWARZANIA I UTRZYMYWANIA BEZKRWAWEGO POLA W KOŃCZYNACH – producent VBM Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Tourniquet T5800 2012 1 2 2. Tourniquet T5800 2016 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 94
Los: LOT-0095
Titel: Grupa 95 – LASER UROLOGICZNY – producent QUANTA
Beschreibung: Grupa 95 – LASER UROLOGICZNY – producent QUANTA Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Litho 30 W 2015 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 95
Los: LOT-0096
Titel: Grupa 96 – URZĄDZENIE DO DEZYNFEKCJI – producent OXYPHARM
Beschreibung: Grupa 96 – URZĄDZENIE DO DEZYNFEKCJI – producent OXYPHARM Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Nocospray 2010 1 2 2. Nocospray 2012 1 2 3. Nocospray 2017 1 2 4. Nocospray 2018 1 2 5. Nocospray 2020 14 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 96
Los: LOT-0097
Titel: Grupa 97 –SYSTEM CENTRALNEGO MONITOROWANIA OKOŁOPORODOWEGO – producent EDAN
Beschreibung: Grupa 97 –SYSTEM CENTRALNEGO MONITOROWANIA OKOŁOPORODOWEGO – producent EDAN Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Centrala MFM - CNS 2018 1 2 2. Aparat KTG F9 Express 2018 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 97
Los: LOT-0098
Titel: Grupa 98 – LAMPA OPERACYJNA – producent FAMED
Beschreibung: Grupa 98 – LAMPA OPERACYJNA – producent FAMED Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Medilux / BHW – 175/175 2011 2 2 2. Solis 160W 2017 1 2 1. Solis 60/60W 2022 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 98
Los: LOT-0099
Titel: Grupa 99 – ULTRADŹWIĘKOWY ASPIRATOR TKANEK – producent INTEGRA LIFE SCIENCES
Beschreibung: Grupa 99 – ULTRADŹWIĘKOWY ASPIRATOR TKANEK – producent INTEGRA LIFE SCIENCES Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Cusa Excel 2016 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 8
Interne Kennung: GRUPA 99
Los: LOT-0100
Titel: Grupa 100 – APARAT RTG – producent IBIS
Beschreibung: Grupa 100 – APARAT RTG – producent IBIS Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Symply HP 32 + czytnik płyt obrazowych FCR Prima T2 2017 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 8
Interne Kennung: GRUPA 100
Los: LOT-0101
Titel: Grupa 101 – SKANER KASET RTG STACJONARNY – producent CARESTREAM
Beschreibung: Grupa 101 – SKANER KASET RTG STACJONARNY – producent CARESTREAM Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Direct VIEW MAX CR 2014 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 101
Los: LOT-0102
Titel: Grupa 102 – DRUKARKA LASEROWA DO PŁYT – producent CARESTREAM
Beschreibung: Grupa 102 – DRUKARKA LASEROWA DO PŁYT – producent CARESTREAM Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. DV 5950 2014 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 102
Los: LOT-0103
Titel: Grupa 103 – DETEKTOR CYFROWY – system ucyfrowienia analogowego RTG – producent RAYENCE
Beschreibung: Grupa 103 – DETEKTOR CYFROWY – system ucyfrowienia analogowego RTG – producent RAYENCE Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. 1417 WCC 2020 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 3
Interne Kennung: GRUPA 103
Los: LOT-0104
Titel: Grupa 104 – KAPNOGRAF – producent CARCARE
Beschreibung: Grupa 104 – KAPNOGRAF – producent CARCARE Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Prizm 3 2018 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 104
Los: LOT-0105
Titel: Grupa 105 – PODNOŚNIK KĄPIELOWO - TRANSPORTOWY – producent VERMEIREN, SCVEO
Beschreibung: Grupa 105 – PODNOŚNIK KĄPIELOWO - TRANSPORTOWY – producent VERMEIREN, SCVEO Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. EAGLE 620 2019 1 2 2. Poweo Urban 2018 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 105
Los: LOT-0106
Titel: Grupa 106 – APARAT DO ROZMRAŻANIA OSOCZA I PREPARATÓW KRWIOPOCHODNYCH - Producent SARSTEDT
Beschreibung: Grupa 106 – APARAT DO ROZMRAŻANIA OSOCZA I PREPARATÓW KRWIOPOCHODNYCH - Producent SARSTEDT Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Sahara III 2011 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 106
Los: LOT-0107
Titel: Grupa 107 – APARAT DO NIEINWAZYJNEGO WSPOMAGANIA ODDYCHANIA – producent VAPOTHERM
Beschreibung: Grupa 107 – APARAT DO NIEINWAZYJNEGO WSPOMAGANIA ODDYCHANIA – producent VAPOTHERM Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Precision Flow Plus 2018 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 107
Los: LOT-0108
Titel: Grupa 108 – ROTOR ELEKTRYCZNY – producent RECK MOTOMED
Beschreibung: Grupa 108 – ROTOR ELEKTRYCZNY – producent RECK MOTOMED Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. VIVA 2 2015 1 2 2. LETTO 2 2015 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 8
Interne Kennung: GRUPA 108
Los: LOT-0109
Titel: Grupa 109 – STÓŁ ZABIEGOWY ELEKTRYCZNY – producent BMB
Beschreibung: Grupa 109 – STÓŁ ZABIEGOWY ELEKTRYCZNY – producent BMB Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Divia 2018 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 5
Interne Kennung: GRUPA 109
Los: LOT-0110
Titel: Grupa 110– LAMPA OPERACYJNA,ZABIEGOWA,STÓŁ OPERACYJNY–producent SURGIRIS,MERIVARRA
Beschreibung: Grupa 110– LAMPA OPERACYJNA,ZABIEGOWA,STÓŁ OPERACYJNY–producent SURGIRIS,MERIVARRA Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Cepure – 01 2018 3 2 2. Cdiasys – 01 2018 1 2 3. Stół oper. Practico 2018 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 110
Los: LOT-0111
Titel: Grupa 111 – PULSOKSYMETR – producent UTECH
Beschreibung: Grupa 111 – PULSOKSYMETR – producent UTECH Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. UT 100 2020 2 2 2. UT 100 2021 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 3
Interne Kennung: GRUPA 111
Los: LOT-0112
Titel: Grupa 112 – PULSOKSYMETR – producent CONTEC
Beschreibung: Grupa 112 – PULSOKSYMETR – producent CONTEC Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. CMS 60D 2018 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 3
Interne Kennung: GRUPA 112
Los: LOT-0113
Titel: Grupa 113 – PULSOKSYMETR – producent SHENZHEN CREATIE INDUSTRY
Beschreibung: Grupa 113 – PULSOKSYMETR – producent SHENZHEN CREATIE INDUSTRY Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. SP – 20 2021 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 3
Interne Kennung: GRUPA 113
Los: LOT-0114
Titel: Grupa 114 – PULSOKSYMETR – producent BIOLIGHT
Beschreibung: Grupa 114 – PULSOKSYMETR – producent BIOLIGHT Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. BLT M 800 2022 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 114
Los: LOT-0115
Titel: Grupa 115 – CIEPŁE GNIAZDKO – producent INSPIRATION HEALTHCARE LIMITED
Beschreibung: Grupa 115 – CIEPŁE GNIAZDKO – producent INSPIRATION HEALTHCARE LIMITED Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. NCM 1 2019 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 115
Los: LOT-0116
Titel: Grupa 116 – CIEPŁE GNIAZDKO – producent KANMED
Beschreibung: Grupa 116 – CIEPŁE GNIAZDKO – producent KANMED Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. BW3 – 001 2018 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 116
Los: LOT-0117
Titel: Grupa 117 – RESPIRATOR - producent HAMILTON
Beschreibung: Grupa 117 – RESPIRATOR - producent HAMILTON Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. C1 2017 1 2 2. C1 2016 2 2 3. C1 2018 2 2 4. C1 2020 3 2 5. G5 2017 1 2 6. G5 2018 8 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 20
Interne Kennung: GRUPA 117
Los: LOT-0118
Titel: Grupa 118 – SYSTEM DO DEZYNFEKCJI POWIETRZA – producent GREENPOL
Beschreibung: Grupa 118 – SYSTEM DO DEZYNFEKCJI POWIETRZA – producent GREENPOL Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Plasmair Sentinel 2020 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 118
Los: LOT-0119
Titel: Grupa 119 – ŁÓŻKO SZPITALNE, STÓŁ OPERACYJNY, PRZENOŚNE URZĄDZENIE DO MECHANICZNEJ KOMPRESJI KLATKI PIERSIOWEJ – producent STRYKER, JOLIFE AB
Beschreibung: Grupa 119 – ŁÓŻKO SZPITALNE, STÓŁ OPERACYJNY, PRZENOŚNE URZĄDZENIE DO MECHANICZNEJ KOMPRESJI KLATKI PIERSIOWEJ – producent STRYKER, JOLIFE AB Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. SV 2 Complete 2018 8 2 2. SV 2 Complete 2020 3 2 3. Operon D 850 2018 1 2 4. Lucas 3 2017 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 12
Interne Kennung: GRUPA 119
Los: LOT-0120
Titel: Grupa 120 – PLATFORMA HEMODYNAMICZNA – producent EDWARDS
Beschreibung: Grupa 120 – PLATFORMA HEMODYNAMICZNA – producent EDWARDS Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Monitor EV 1000 2014 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 120
Los: LOT-0121
Titel: Grupa 121 – KOLUMNA JEDNOSTANOWISKOWA,PANELE SUFITOWE–producent INMED KARCZEWSCY
Beschreibung: Grupa 121 – KOLUMNA JEDNOSTANOWISKOWA,PANELE SUFITOWE–producent INMED KARCZEWSCY Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. "Kolumna 1 – stanowiskowa Luna Compact" 2018 3 2 2. "Panel sufitowy (most dwustanowiskowy) CAROcare" 2018 3 2 3. "Panel sufitowy (most Trzystanowiskowy)" 2018 1 2 4. "Kolumna anestezjologiczno – chirugiczna Lissa Classic + Lissa HEARY – Lift" 2018 3 2 5. "Panel nadłóżkowy, pionowy Mery Care" 2018 4 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 121
Los: LOT-0122
Titel: Grupa 122 – OGRZEWACZ PACJENTA – producent COVIDIEN
Beschreibung: Grupa 122 – OGRZEWACZ PACJENTA – producent COVIDIEN Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Warm TOUCHT 2018 4 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 122
Los: LOT-0123
Titel: Grupa 123 – ŁÓŻKO SZPITALNE – producent HILL ROM
Beschreibung: Grupa 123 – ŁÓŻKO SZPITALNE – producent HILL ROM Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Avant GUARD 1200 2008 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 123
Los: LOT-0124
Titel: Grupa 124 – ŁÓŻKO SZPITALNE – producent STIEGELMEYER
Beschreibung: Grupa 124 – ŁÓŻKO SZPITALNE – producent STIEGELMEYER Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Evario 2020 2 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 124
Los: LOT-0125
Titel: Grupa 125 – CIEPLARKA – producent POL KKO
Beschreibung: Grupa 125 – CIEPLARKA – producent POL KKO Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Caldera 2018 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 125
Los: LOT-0126
Titel: Grupa 126 – DETEKTOR PŁODU – producent CONTEC
Beschreibung: Grupa 126 – DETEKTOR PŁODU – producent CONTEC Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Sonoline C 2019 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 1
Interne Kennung: GRUPA 126
Los: LOT-0127
Titel: Grupa 127 – TOR WIZYJNY – producent MEDEN INMED
Beschreibung: Grupa 127 – TOR WIZYJNY – producent MEDEN INMED Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Full HD laparoskopowy – zestaw 2017 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 127
Los: LOT-0128
Titel: Grupa 128 – ŁÓŻKO SZPITALNE – producent LINET
Beschreibung: Grupa 128 – ŁÓŻKO SZPITALNE – producent LINET Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. Latera Acute 2021 3 2 Eleganza 3XC z wagą 2021 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 128
Los: LOT-0129
Titel: Grupa 129 – STERYLIZATOR PAROWY – producent MATACHANA
Beschreibung: Grupa 129 – STERYLIZATOR PAROWY – producent MATACHANA Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. 1006 – 2 2021 1 "6 (3 / rok) Lub Po 900 h pracy" 2. S 1006 E - 2 2022 1 "6 (3 / rok) Lub Po 900 h pracy" Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 20
Interne Kennung: GRUPA 129
Los: LOT-0130
Titel: Grupa 130 – MYJNIA – DEZYNFEKTOR producent KEN, STEELCO
Beschreibung: Grupa 130 – MYJNIA – DEZYNFEKTOR producent KEN, STEELCO Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. MAT LD 60 2022 1 2 Lub Po 900 h pracy 2. MAT LD 500 2022 1 2 Lub Po 3000 cyklach 3. MAT LD 1000 2022 1 2 Lub po 900 cyklach 4. DS 600 / 1 2011 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 130
Los: LOT-0131
Titel: Grupa 131 – STACJA UZDATNIANIA WODY – producent WATER SYSTEM
Beschreibung: Grupa 131 – STACJA UZDATNIANIA WODY – producent WATER SYSTEM Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. SUW RO SLIM 600 2022 1 4 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 20
Interne Kennung: GRUPA 131
Los: LOT-0132
Titel: Grupa 132 – STERYLIZATOR POWIETRZA – producent NAVITEL
Beschreibung: Grupa 132 – STERYLIZATOR POWIETRZA – producent NAVITEL Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. NLB 60 2020 / 2022 68 2 2. NLB 30 2022 1 2 3. Bramka 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 132
Los: LOT-0133
Titel: Grupa 133 – WSTRZYKIWACZ KONTRASTU – producent ANGIODROID
Beschreibung: Grupa 133 – WSTRZYKIWACZ KONTRASTU – producent ANGIODROID Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. ANGIODROID 2022 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 133
Los: LOT-0134
Titel: Grupa 134 – WSTRZYKIWACZ KONTRASTU – producent MEDTRON
Beschreibung: Grupa 134 – WSTRZYKIWACZ KONTRASTU – producent MEDTRON Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. ACCUTRON HP-D 2022 1 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 6
Interne Kennung: GRUPA 134
Los: LOT-0135
Titel: Grupa 135 – PULSOKSYMETR – producent NOVAMED
Beschreibung: Grupa 135 – PULSOKSYMETR – producent NOVAMED Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. NONIN Model 2500 2021 4 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 4
Interne Kennung: GRUPA 135
Los: LOT-0136
Titel: Grupa 136 –SYSTEM OGRZEWANIA PACJENTA – producent STHILLER ELECTRONIC GmbH
Beschreibung: Grupa 136 –SYSTEM OGRZEWANIA PACJENTA – producent STHILLER ELECTRONIC GmbH Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. ASTOPAD SYSTEM 2018 5 2 Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 10
Interne Kennung: GRUPA 136
Los: LOT-0137
Titel: Grupa 137 – FOTEL ZABIEGOWY – producent DIGITERM Ltd.
Beschreibung: Grupa 137 – FOTEL ZABIEGOWY – producent DIGITERM Ltd. Lp. Typ urządzenia Rok prod. Ilość Szacunkowa ilość przeglądów i konserwacji w okresie obowiązywania umowy dla 1 urządzenia 1. COMFORT – 4 ECO 2018 2 1 na 2 lata Lp. Szacunkowa Ilość R/h w okresie obowiązywania umowy 1. Naprawy 2
Interne Kennung: GRUPA 137