481447-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dukla
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dukla
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dukla. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 6 do SWZ.
Interne KennungOSP.271.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Dukli. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Dane przedmiotu umowy konieczne do rejestracji zostaną wpisane w protokole odbioru techniczno-jakościowego. 3. Dostarczony pojazd musi spełniać wszystkiego wymagania określone przez polskie przepisy prawa i normy.