2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka vertikálního skladového systému a zajištění služeb servisní podpory
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace moderního vertikálního skladovacího systému (VLM – Vertical Lift Module), určeného pro efektivní, bezpečné a prostorově úsporné skladování zboží v rámci provozních prostor zadavatele. Systém bude sloužit pro skladování a vychystávání variabilních balení, a to s důrazem na vysokou míru automatizace, ergonomii obsluhy a plnou integraci do prostředí informačního systému zadavatele (WMS). Požadované řešení musí zajistit snadnou manipulaci se zbožím, rychlý přístup ke skladovaným položkám a vysokou přesnost umisťování zásuvek. Součástí systému bude ovládací rozhraní s možností lokalizace do českého, slovenského nebo anglického jazyka, bezpečnostní prvky dle platné legislativy a potřebné technické a provozní dokumentace. Zařízení musí poskytovat provozní data v reálném čase a být připraveno na provoz v souladu s principy Industry 4.0. Součástí dodávky je rovněž doprava, montáž, zprovoznění zařízení, zaškolení obsluhy, poskytnutí provozní a servisní dokumentace a podpora při integraci se systémem WMS zadavatele. Všechny komponenty musí být nové, nepoužité, certifikované a navržené pro dlouhodobý provoz s minimálními nároky na údržbu.
Interne Kennung: SC-2025-0082
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42965110 Lagersystem, 39173000 Lagerungseinheiten
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 42965110 Lagersystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39173000 Lagerungseinheiten