481488-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu informatycznego dla Starostwa Powiatowego i jednostek podległych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” oraz dostawa laptopów i oprogramowania dla szkół w ramach projektu pn. „Nowoczesne kształcenie zawodowe - nowe możliwości”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu informatycznego dla Starostwa Powiatowego i jednostek podległych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” oraz dostawa laptopów i oprogramowania dla szkół w ramach projektu pn. „Nowoczesne kształcenie zawodowe - nowe możliwości”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego dla Starostwa Powiatowego i jednostek podległych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” oraz dostawa laptopów i oprogramowania dla szkół w ramach projektu pn. „Nowoczesne kształcenie zawodowe - nowe możliwości”. Zamówienie zostało podzielone na 4 części pn.: 1) dostawa laptopów i oprogramowania dla szkół. Zamówienie obejmuje dostawę: 48 laptopów, 8 tabletów oraz oprogramowania - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, 2) dostawa systemów zasilania awaryjnego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd. Zamówienie obejmuje dostawę: 51 urządzeń UPS - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia zawierają załączniki nr 2 i 2a do SWZ, 3) dostawa systemów przechowywania danych w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd. Zamówienie obejmuje dostawę: 11 macierzy dyskowych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia zawierają załączniki nr 3 i 3a do SWZ, 4) dostawa sprzętu informatycznego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd. Zamówienie obejmuje dostawę: 3 serwerów, 4 przełączników sieciowych, 1 routera, 3 Firewall, 4 dysków przenośnych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia zawierają załączniki nr 4 i 4a do SWZ.
Interne KennungOR.272.21.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213000 Personalcomputer, 30213200 Tablettcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48322000 Grafiksoftwarepaket, 18939000 Handtaschen, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48821000 Netzwerkserver, 30234000 Speichermedien, 32422000 Netzkomponenten, 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa laptopów i oprogramowania dla szkół
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów i oprogramowania dla szkół. Zamówienie obejmuje dostawę: 48 laptopów, 8 tabletów oraz oprogramowania - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30213200 Tablettcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48322000 Grafiksoftwarepaket, 18939000 Handtaschen
LosLOT-0002
TitelDostawa systemów zasilania awaryjnego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa systemów zasilania awaryjnego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd. Zamówienie obejmuje dostawę: 51 urządzeń UPS - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia zawierają załączniki nr 2 i 2a do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 2
Haupteinstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate
LosLOT-0003
TitelDostawa systemów przechowywania danych w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa systemów przechowywania danych w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd. Zamówienie obejmuje dostawę: 11 macierzy dyskowych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia zawierają załączniki nr 3 i 3a do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
LosLOT-0004
TitelDostawa sprzętu informatycznego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd. Zamówienie obejmuje dostawę: 3 serwerów, 4 przełączników sieciowych, 1 routera, 3 Firewall, 4 dysków przenośnych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zamówienia zawierają załączniki nr 4 i 4a do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 4
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien, 32422000 Netzkomponenten, 32424000 Netzwerkinfrastruktur