481496-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – UItzenddiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUItzenddiensten
BeschreibungDe Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (hierna NWO) zoekt de best passende opdrachtnemer voor het leveren van Uitzendkrachten tot en met schaal 10. De jaarlijkse waarde wordt ingeschat op circa 400.000 - 500.000 euro. Het betreft een periode van maximaal 6 jaar.
Interne Kennung2025194
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe opdracht is voor 2 jaar vast, met vier (4) verlengingsopties van één (1) jaar, resulterend in een maximale looptijd van zes (6) jaar.