2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering dienstvoertuigen
Beschreibung: Deze aanbestedingsprocedure heeft als doel het sluiten van één (1) raamovereenkomst (hierna: Overeenkomst) met één Inschrijver per perceel. Dus in totaal worden er 3 overeenkomsten gesloten De gemeente is voornemens een aanbesteding te starten voor de levering van diverse elektrisch aangedreven dienstvoertuigen ten behoeve van de gemeente Venlo. De opdracht wordt vormgegeven als een raamovereenkomst, waarbij gedurende de contractperiode op afroep voertuigen worden besteld op basis van de actuele behoefte van de gemeente. Binnen de opdracht wordt onderscheid gemaakt in 8 uitvoeringen van dienstvoertuigen, die elk geschikt zijn voor specifieke inzetdoeleinden. De aanbesteding omvat de volgende voertuigtypen: bestelauto's, enkelcabine met open laadbak, veegvuilkap, personenvervoer, klein groen (kippende laadbak of vaste laadbak), groot groen en straatwerk. Deze voertuigtypen zijn onderverdeeld in drie percelen. Op basis van een huidige inschatting bedraagt de totale afname over de looptijd van de raamovereenkomsten per perceel indicatief: Perceel 1: Bestelauto’s, enkelcabine met open laadbak, veegvuilkap, personenvervoer, - 7 veegvuil voertuigen - 8 voertuigen in andere uitvoeringen. Perceel 2: Klein groen - 10 voertuigen klein groen (5-persoons) Perceel 3: Straatwerk en groot groen - 6 voertuigen straatwerk - 7 voertuigen groot groen
Interne Kennung: 579881
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bestelauto en veegvuilkap
Beschreibung: Perceel 1 bestaat uit bestelauto's in diverse uitvoeringen. Voor een uitgebreidere toelichting zie het programma van eisen Op basis van een huidige inschatting bedraagt de totale afname over de looptijd van de raamovereenkomsten per perceel indicatief: Perceel 1: Bestelauto’s, enkelcabine met open laadbak, veegvuilkap, personenvervoer, - 7 veegvuil voertuigen - 8 voertuigen in andere uitvoeringen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente Venlo behoudt zich het recht voor om onder deze raamovereenkomst tevens voertuigen met een andersoortige aandrijving aan te schaffen, indien één of meer van de volgende omstandigheden daartoe aanleiding geven: • Netcapaciteit, indien de beschikbare laadinfrastructuur of netcapaciteit op gemeentelijke locaties ontoereikend blijkt voor de benodigde voertuigen; • Leveringszekerheid, indien elektrische varianten niet of onvoldoende leverbaar zijn binnen de gevraagde termijn en een alternatieve aandrijving noodzakelijk is om de continuïteit van de gemeentelijke dienstverlening te waarborgen; • Technologische ontwikkelingen, zoals de opkomst van waterstofaandrijving of andere nieuwe technologieën die een beter alternatief bieden dan volledig elektrisch; • Wet- en regelgeving, indien gewijzigde regelgeving de inzet van volledig elektrische voertuigen voor bepaalde toepassingen beperkt of uitsluit; • Total cost of ownership, indien een alternatieve aandrijving voor specifieke toepassingen aantoonbaar voordeliger uitvalt en elektrisch rijden in die situatie niet doelmatig is. Daarnaast behoudt de gemeente Venlo zich het recht voor om gedurende de looptijd aanvullende opdrachten te verstrekken voor gelijksoortige dienstvoertuigen zonder nieuwe aanbestedingsprocedure. Hieronder worden verstaan voertuigen in dezelfde of vergelijkbare categorieën, inclusief varianten met afwijkende configuraties, opbouw, uitrustingsniveaus of technische specificaties.
Los: LOT-0002
Titel: Klein Groen
Beschreibung: Perceel 2 bestaat uit diverse voertuigen met dubbel cabine. Voor een uitgebreidere toelichting zie programma van eisen Op basis van een huidige inschatting bedraagt de totale afname over de looptijd van de raamovereenkomst indicatief: 10 voertuigen klein groen (5-persoons)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Straatwerk en groot groen
Beschreibung: Dit perceel bevat voertuigen met open laadbak, enerzijds voor groenwerkzaamheden, anderzijds voor (zwaarder) straatwerk. Voor een uitgebreidere beschrijving zie programma van eisen Op basis van een huidige inschatting bedraagt de totale afname over de looptijd van de raamovereenkomst indicatief: - 6 voertuigen straatwerk - 7 voertuigen groot groen
Interne Kennung: 3