2. Verfahren
Verfahren
Titel: TAU ir kitų neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi teikėjų dalyvių mokymų organizavimo ir vykdymo paslaugos
Beschreibung: Pirkimo „TAU ir kitų neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi teikėjų dalyvių mokymų organizavimo ir vykdymo paslaugas“ objektas skaidomas į 5 dalis: 1 dalis „Sveikos gyvensenos mokymai“; 2 dalis „Floristikos ir apželdinimo mokymai“; 3 dalis „Meninio ir kultūrinio pažinimo mokymai“; 4 dalis „Mokymai psichinei sveikatai stiprinti“; 5 dalis „Odos sveikatos ir grožio mokymai“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 dalis „Sveikos gyvensenos mokymai“
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 dalis „Floristikos ir apželdinimo mokymai“
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 daliai „Meninio ir kultūrinio pažinimo mokymai“
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 dalis „Mokymai psichinei sveikatai stiprinti“
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 dalis „Odos sveikatos ir grožio mokymai“
Interne Kennung: 5