See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKY VAZŮ PŘEDFORMOVANÝCH PRO VEDENÍ VN
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek VAZŮ PŘEDFORMOVANÝCH PRO VEDENÍ VN Čerpání RD 016-202, RD 017-2020, za období 2.Q. 2025
Vorherige Bekanntmachung: 30718-2019
Interne Kennung: N006/19/V00024969
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321100 Stromfreileitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1. Vazy předformované středové
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek VAZŮ PŘEDFORMOVANÝCH PRO VEDENÍ VN Čerpání RD 016-2020 za období 2.Q.2025. Počet dílčích smluv za období je 16.
Interne Kennung: N006/19/V00024969/001
Los: LOT-0002
Titel: Část 2. Vazy předformované boční
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek VAZŮ PŘEDFORMOVANÝCH PRO VEDENÍ VN Čerpání RD 017-2020 za období 2.Q.2025 Počet dílčích smluv za období je 14.
Interne Kennung: N006/19/V00024969/002