2. Verfahren
Verfahren
Titel: III/220 1 Stará Role – OK Sedlec, km 0,000 – 1,602
Beschreibung: Předmětem plnění Minitendru s názvem: „III/220 1 Stará Role – OK Sedlec, km 0,000 – 1,602“ je provedení stavebních prací spočívajících v následujícím plnění: Stavba je situována na silnici III/220 1 v intravilánu i extravilánu města Karlovy Vary, místní části Stará Role, Rosnice a Sedlec. Předmětem projektu je modernizace povrchu komunikace a jejího příslušenství. Realizace bude rozdělena do dvou etap. I. etapa v úseku km 0,000–0,874, II. etapa v úseku km 0,874–1,602. Stavební práce budou probíhat za částečné uzavírky silnice. Projednání a případné schválení krátkodobého úplného vyloučení provozu pro pokládku obrusné vrstvy v rámci II. etapy je plně v kompetenci zhotovitele – jinak bude prováděno za částečné uzavírky po polovinách.
Interne Kennung: 18/ODO/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění Minitendru s názvem: „III/220 1 Stará Role – OK Sedlec, km 0,000 – 1,602“ je provedení stavebních prací spočívajících v následujícím plnění: Stavba je situována na silnici III/220 1 v intravilánu i extravilánu města Karlovy Vary, místní části Stará Role, Rosnice a Sedlec. Předmětem projektu je modernizace povrchu komunikace a jejího příslušenství. Realizace bude rozdělena do dvou etap. I. etapa v úseku km 0,000–0,874, II. etapa v úseku km 0,874–1,602. Stavební práce budou probíhat za částečné uzavírky silnice. Projednání a případné schválení krátkodobého úplného vyloučení provozu pro pokládku obrusné vrstvy v rámci II. etapy je plně v kompetenci zhotovitele – jinak bude prováděno za částečné uzavírky po polovinách