481630-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCP-24-550/2025/UE, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
BeschreibungUsługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 20212027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Vorherige Bekanntmachung252976-2025
Interne KennungCP-24-550/2025/UE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensNiniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
LosLOT-0070
TitelCzęść nr 70
BeschreibungCzęść nr 70; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kurs wprowadzający IV: Planowanie teleradioterapii i brachyterapii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne KennungCzęść nr 70
LosLOT-0081
TitelCzęść nr 81
BeschreibungCzęść nr 81; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowoczesne techniki diagnostyczno-terapeutyczne w chirurgii onkologicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne KennungCzęść nr 81
LosLOT-0082
TitelCzęść nr 82
BeschreibungCzęść nr 82; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowoczesne techniki diagnostyczno-terapeutyczne w chirurgii onkologicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne KennungCzęść nr 82
LosLOT-0100
TitelCzęść nr 100
BeschreibungCzęść nr 100; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w chirurgii onkologicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne KennungCzęść nr 100
LosLOT-0115
TitelCzęść nr 115
BeschreibungCzęść nr 115; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Powikłania leczenia stosowanego u chorych na nowotwory; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne KennungCzęść nr 115
LosLOT-0116
TitelCzęść nr 116
BeschreibungCzęść nr 116; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory głowy i szyi oraz ośrodkowego układu nerwowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne KennungCzęść nr 116
LosLOT-0117
TitelCzęść nr 117
BeschreibungCzęść nr 117; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu moczowo-płciowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne KennungCzęść nr 117
LosLOT-0118
TitelCzęść nr 118
BeschreibungCzęść nr 118; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory kobiecego układu płciowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne KennungCzęść nr 118
LosLOT-0121
TitelCzęść nr 121
BeschreibungCzęść nr 121; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu pokarmowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne KennungCzęść nr 121
LosLOT-0122
TitelCzęść nr 122
BeschreibungCzęść nr 122; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy radioterapii i radiobiologii w onkologii klinicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne KennungCzęść nr 122