481647-2026 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznych w Gminie Modliborzyce – „Montaż instalacji fotowoltaicznych na potrzeby własne Gminy Modliborzyce”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa mikroinstalacji fotowoltaicznych w Gminie Modliborzyce – „Montaż instalacji fotowoltaicznych na potrzeby własne Gminy Modliborzyce”
BeschreibungZamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp, dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 2 części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub obie części zamówienia. Każda część obejmuje realizację kilku zadań (mikroinstalacji fotowoltaicznych) wskazanych poniżej. Nie dopuszcza się składania ofert na poszczególne zadania w ramach danej części. Część nr 1 obejmuje dostawę, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania 4 mikroinstalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 114 kW. Zakres rzeczowy części nr 1 obejmuje budowę 4 mikroinstalacji fotowoltaicznych o różnych mocach, zlokalizowanych na terenie, obiektach gminy Modliborzyce. Zakres robót i wymagania techniczne zostały określone w dokumentacji projektowej, obejmująca m.in.: Dokumentację techniczną, Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót (dalej: STWiOR), Informację BIOZ, Przedmiar robót, stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ, warunki realizacji zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 7 do SWZ). oraz Część nr 2 obejmuje dostawę, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania 5 mikroinstalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 104,5 kW. Zakres rzeczowy części nr 2 obejmuje budowę 5 mikroinstalacji fotowoltaicznych o różnych mocach, zlokalizowanych na terenie, obiektach gminy Modliborzyce. Zakres robót i wymagania techniczne zostały określone w dokumentacji projektowej, obejmująca m.in.: Dokumentację techniczną, Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót (dalej: STWiOR), Informację BIOZ, Przedmiar robót, stanowiące Załącznik nr 9 do SWZ, warunki realizacji zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 7 do SWZ).
Interne KennungINW.271.1.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45315600 Niederspannungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Montaż instalacji fotowoltaicznych na potrzeby własne Gminy Modliborzyce”.
BeschreibungCzęść nr 1 obejmuje dostawę, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania 4 mikroinstalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 114 kW. Zakres rzeczowy części nr 1 obejmuje budowę 4 mikroinstalacji fotowoltaicznych o różnych mocach, zlokalizowanych na terenie, obiektach gminy Modliborzyce, w następujących lokalizacjach: 1. Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej PV o mocy 30kW na dachu istniejącego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej (dale: OSP) w miejscowości Stojeszyn Pierwszy, adres: Stojeszyn 44B, gmina Modliborzyce, woj. lubelskie, działka nr 328/2. 2. Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej PV o mocy 40kW na dachu istniejącego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej (dalej: OSP) w miejscowości Zarajec, adres: Zarajec 51, gmina Modliborzyce, woj. lubelskie, działka nr 284/1. 3. Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej PV o mocy 22kW na dachu istniejącego budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej (dalej: SPZOZ) w miejscowości w Modliborzyce, adres: ul. Piłsudskiego 61, gmina Modliborzyce, woj. lubelskie, działka nr 708. 4. Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej PV o mocy 22kW na dachu istniejącego budynku Świetlicy wiejskiej w miejscowości Słupie, adres: Słupie 43B, gmina Modliborzyce, woj. lubelskie, działka nr 71/1 i 72/1. Zakres robót i wymagania techniczne zostały określone w dokumentacji projektowej, obejmująca m.in.: Dokumentację techniczną, Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót (dalej: STWiOR), Informację BIOZ, Przedmiar robót, stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ, warunki realizacji zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 7 do SWZ). 3.1. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 3.2. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganymi cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriami oceny ofert Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć następujące przedmiotowe środki dowodowe: karty katalogowe modułów fotowoltaicznych oraz inwerterów fotowoltaicznych wystawione przez przedstawiciela producenta lub podmiot uprawniony do reprezentowania producenta lub dystrybutora urządzeń na rynku polskim obejmujące informacje potwierdzające spełnianie przez te urządzenia minimalnych parametrów zawartych w opisie przedmiotu zamówienia. 3.3. Przedmiotowe środki dowodowe wskazane w pkt 3.2. SWZ należy złożyć wraz z ofertą w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę uprawnioną, o której mowa w pkt 1.4 ppkt 2) SWZ. 3.4. Zamawiający nie przewiduje możliwości wzywania Wykonawców do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w pkt 3.2. SWZ. Brak złożenia wraz z ofertą wskazanych w pkt 3.2. SWZ przedmiotowych środków dowodowych skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit c ustawy. Niezachowanie w stosunku do przedmiotowych środków dowodowych wymaganej formy wskazanej w pkt 3.3. SWZ będzie traktowane na równi z ich niezłożeniem.
Interne KennungLOT-0001
LosLOT-0002
BeschreibungCzęść nr 2 obejmuje dostawę, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania 5 mikroinstalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 104,5 kW. Zakres rzeczowy części nr 2 obejmuje budowę 5 mikroinstalacji fotowoltaicznych o różnych mocach, zlokalizowanych na terenie, obiektach gminy Modliborzyce, w następujących lokalizacjach: 1. Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej PV o mocy 14kW na dachu istniejącego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej (dalej: OSP) w miejscowości Lute, adres: Lute 38A, gmina Modliborzyce, woj. lubelskie, działka nr 376. 2. Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej PV o mocy 40kW na dachu istniejącego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej (dalej: OSP) w miejscowości Dąbie, adres: Dąbie 24A, gmina Modliborzyce, woj. lubelskie, działka nr 818. 3. Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej PV o mocy 12kW na dachu istniejącego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej (dalej: OSP) w miejscowości Antolin, adres: Antolin 13 gmina Modliborzyce, woj. lubelskie, działka nr 134. 4. Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej PV o mocy 28,5kW na dachu istniejącego budynku magazynowego w miejscowości Kolonia Zamek, adres: Kolonia Zamek 6, gmina Modliborzyce, woj. lubelskie. 5. Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej PV o mocy 10kW na dachu istniejącego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej (dalej: OSP) w miejscowości Wolica Pierwsza, adres: Wolica Pierwsza 32, gmina Modliborzyce, woj. lubelskie, działka nr 647/4 i 648/2. Zakres robót i wymagania techniczne zostały określone w dokumentacji projektowej, obejmująca m.in.:Dokumentację techniczną, Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót (dalej: STWiOR), Informację BIOZ, Przedmiar robót, stanowiące Załącznik nr 9 do SWZ, warunki realizacji zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 7 do SWZ 3.1. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 3.2. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganymi cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriami oceny ofert Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć następujące przedmiotowe środki dowodowe:  karty katalogowe modułów fotowoltaicznych oraz inwerterów fotowoltaicznych wystawione przez przedstawiciela producenta lub podmiot uprawniony do reprezentowania producenta lub dystrybutora urządzeń na rynku polskim obejmujące informacje potwierdzające spełnianie przez te urządzenia minimalnych parametrów zawartych w opisie przedmiotu zamówienia. 3.3. Przedmiotowe środki dowodowe wskazane w pkt 3.2. SWZ należy złożyć wraz z ofertą w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę uprawnioną, o której mowa w pkt 1.4 ppkt 2) SWZ. 3.4. Zamawiający nie przewiduje możliwości wzywania Wykonawców do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w pkt 3.2. SWZ. Brak złożenia wraz z ofertą wskazanych w pkt 3.2. SWZ przedmiotowych środków dowodowych skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit c ustawy. Niezachowanie w stosunku do przedmiotowych środków dowodowych wymaganej formy wskazanej w pkt 3.3. SWZ będzie traktowane na równi z ich niezłożeniem.
Interne KennungLOT-0002