481666-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kommunaler Gesundheitsdienst – ZAJIŠTĚNÍ LÉKAŘSKÉ POHOTOVOSTNÍ SLUŽBY NA ÚZEMÍ PLZEŇSKÉHO KRAJE PRO ROKY 2027 AŽ 2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAJIŠTĚNÍ LÉKAŘSKÉ POHOTOVOSTNÍ SLUŽBY NA ÚZEMÍ PLZEŇSKÉHO KRAJE PRO ROKY 2027 AŽ 2030
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování lékařské pohotovostní služby na území Plzeňského kraje v letech 2027 až 2030, a to lékařské pohotovostní služby pro dospělé poskytované mimo urgentní příjem a lékařské pohotovostní služby pro děti. Lékařskou pohotovostní službou pro dospělé poskytovanou mimo urgentní příjem a lékařskou pohotovostní službou pro děti se v souladu s § 7a zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), ve znění pozdějších předpisů, rozumí poskytování ambulantní péče pacientům mimo pravidelnou ordinační dobu v případech náhlé změny jejich zdravotního stavu nebo zhoršení průběhu onemocnění. Veřejná zakázka je rozdělena na 6 částí dle jednotlivých území kraje. V případě měst Tachov a Sušice je předmětem zakázky zajištění poskytování LPS pro děti a LPS pro dospělé poskytované mimo urgentní příjem. V případě města Bor je předmětem zakázky zajištění poskytování LPS pro dospělé poskytované mimo urgentní příjem a v případě města Plzeň je předmětem veřejné zakázky zajištění poskytování LPS pro děti.
Interne KennungLPS 2027-2030
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
LosLOT-0008
TitelPlzeň – LPS pro děti
BeschreibungPředmětem této části VZ je zajištění lékařské pohotovostní služby pro děti na území města Plzeň v letech 2027 až 2030.
Interne KennungČást 6
LosLOT-0007
TitelSušice – LPS pro děti
BeschreibungPředmětem této části VZ je zajištění lékařské pohotovostní služby pro děti na území města Sušice v letech 2027 až 2030.
Interne KennungČást 5
LosLOT-0006
TitelSušice – LPS pro dospělé
BeschreibungPředmětem této části VZ je zajištění lékařské pohotovostní služby pro dospělé poskytované mimo urgentní příjem na území města Sušice v letech 2027 až 2030.
Interne KennungČást 4
LosLOT-0004
TitelBor – LPS pro dospělé
BeschreibungPředmětem této části VZ je zajištění lékařské pohotovostní služby pro dospělé poskytované mimo urgentní příjem na území města Bor v letech 2027 až 2030.
Interne KennungČást 3
LosLOT-0001
TitelTachov – LPS pro děti
BeschreibungPředmětem této části VZ je zajištění lékařské pohotovostní služby pro děti na území města Tachov v letech 2027 až 2030.
Interne KennungČást 1
LosLOT-0002
TitelTachov – LPS pro dospělé
BeschreibungPředmětem této části VZ je zajištění lékařské pohotovostní služby pro dospělé poskytované mimo urgentní příjem na území města Tachov v letech 2027 až 2030.
Interne KennungČást 2