481668-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Filmvorführgeräte – Vetítőgépek beszerzése 2 részben_2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vetítőgépek beszerzése 2 részben_2026
Beschreibung: Vetítőgépek beszerzése két részben, az alábbiak szerint: 1. rész: 1 db új DCI rendszerű 2K felbontású real RGB lézer vetítőgép 1 db használt DCI rendszerű 4K felbontású Xenon vetítőgép 4 db új DCI szerver és kijátszóeszköz 2. rész: 1 db új DCI rendszerű 2K felbontású Lézer vetítőgép 1 db új DCI rendszerű 2K felbontású Lézer vetítőgép 3 db új DCI szerver és kijátszóeszköz Mindkét részben irányadó: A Szerződés teljesítése kapcsán előírás, hogy a szállítandó vetítéstechnikai eszközöket legalább 5 termes mozi kiszolgálására alkalmas rendszerbe kell integrálni mindkét részében, mivel az Ajánlatkérő célja 5 termes mozi kiszolgálására is alkalmas, a közbeszerzési tárgyának megfelelő vetítéstechnikai rendszer működtetése, ezért a szállítandó vetítéstechnikai eszközöket legalább 5 termes mozi kiszolgálására alkalmas rendszerbe kell integrálni. Az 1.és 2. részben is az ajánlati árnak tartalmaznia kell minden, a teljes körű teljesítéshez szükséges járulékos költséget: a berendezések gépek – teljesítés helyszínére történő szállítása, a fuvareszközökről történő lerakása, teljes körű letelepítése, szerelése, beüzemelése-beszabályozása, rendszerintegrációja, a tartalom kijátszó eszköz nemzetközi regisztrációja („certifikációs” csomagban), minden az üzembe helyezéshez szükséges tartozék átadása és járulékos munka elvégzése, a rendeltetésszerű használathoz szükséges tartozékok átadása, Vevő kezelőszemélyzetének a betanítása (4 fő részére 1 x 3 óra időtartamban), magyar nyelvű használati utasítások átadása, a szállított berendezések jótállás körébe tartozó szervizelése, javítása (szükség esetén az alkatrészek cseréje): ekörben magyar nyelvű szervízhálózat biztosítása, folyamatos (0-24) órás készenlét és távsegítség vállalása, helyszíni hibaelhárítás bejelentéstől számított 4 órán belül. A nyertes ajánlattevő részéről szükséges a felajánlott digitális eszközök gyártójától származó disztribútori igazolás becsatolása, mint szerződéses feltétel. A megajánlott berendezéseknek 100%-ban kompatibilisnek kell lennie az adott létesítmények jelenleg is üzemelő mozi gépházaiban található vetítő, szerver és más a vetítésautomatikában használt berendezésekkel. Vonatkozik ez különösen a napi és heti programozott vetítések TMS-en és a termi szervereken is tárolt lejátszási listáira és az azokban található valamennyi makró és utasítás hibamentes végrehajtására. Alapvető elvárás továbbá a termek közötti azonnali lejátszási lista csere lehetősége és más olyan vetítésekkel összefüggő folyamatok teljeskörű támogatása, melyek az automatizált játékrendi vetítésekhez szükségesek. Mindkét rész tekintetében irányadó: Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján, hogy a közbeszerzési dokumentumokban a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra történő hivatkozás, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra történő hivatkozások a közbeszerzés tárgyának egyértelmű, pontos és közérthető meghatározását szolgálják. Az ilyen hivatkozás mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet VII. fejezete szerint kell igazolnia az ajánlatban. A 2. részben irányadó: a felhívás feladása és a hirdetmény ellenőrzés között eltelt idő alatt a rendelkezésre álló fedezetre vonatkozó támogatás megérkezett, így az eredetileg feltételesnek tervezett eljárás fedezete rendelkezésre áll, ez az előzetes piaci konzultációhoz képest tehát változás, az eljárás nem feltételes (az elnevezés a feladást követően azonban már nem változtatható).
Interne Kennung: EKR001101782026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kbt. 76.§ (2) bek. c) pontja szerint, legjobb ár-érték arányt megjelenítő értékelési szempont alapján: A pontkiosztás módszere: minőségi, többletjótállás kapcsán: Kbt. 77. § (1) bekezdése szerinti legkedvezőbb szint, https://www.palyazat.gov.hu/informacio/kozbeszerzes elérhető útmutató alapján nettó ajánlati ár kapcsán: relatív értékelés, arányosítás, aa) fordított arányosítás - 2025. május 29. napján kelt -a nyertes ajánlattevő kiválasztására szolgáló értékelési szempontrendszer alkalmazásáról szóló Közbeszerzési Hatóság keretében működő Tanács útmutatója szerint.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38652000 Filmvorführgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I. részajánlattétel
Beschreibung: Vetítőgépek beszerzése két részben, az alábbiak szerint: 1. rész: 1 db új DCI rendszerű 2K felbontású real RGB lézer vetítőgép 1 db használt DCI rendszerű 4K felbontású Xenon vetítőgép 4 db új DCI szerver és kijátszóeszköz A részletek a BT-24 II.1.4. pontban
Interne Kennung: EKR001101782026/1
Los: LOT-0002
Titel: II. részajánlattétel - feltételes
Beschreibung: kijátszóeszköz 2. rész: 1 db új DCI rendszerű 2K felbontású Lézer vetítőgép 1 db új DCI rendszerű 2K felbontású Lézer vetítőgép 3 db új DCI szerver és kijátszóeszköz A részletek a BT-24 II.1.4. pontban
Interne Kennung: EKR001101782026/2