See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych I
Beschreibung: Dostawy produktów leczniczych I. Przedmiot zamówienia został podzielony na części /zadania: 116 zadania. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. W poszczególnych zadaniach różne ilości asortymentowe po jednej pozycji lub kilka pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Leki różne 1
Beschreibung: 13 pozycji asortymentowych w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Dobutaminum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 12 000 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Human rabies immunoglobulin
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 100 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Sorafenibum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 48 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Immunoglobulinum humanum anti-D
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 350 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Leki różne 2
Beschreibung: 4 pozycje asortymentowe w różnych ilościach.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Leki różne 3
Beschreibung: 11 pozycji asortymentowych w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Leki różne 4
Beschreibung: 7 pozycji asortymentowych w różnych ilościach.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Netupitantum + Palonosetroni hydrochloridum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 400 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Vinorelbinum cz.1
Beschreibung: 2 pozycje asortymentowe w różnych ilościach.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Vinorelbinum cz.2
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 200 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – Cemiplimabum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 300 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 – Niraparibum
Beschreibung: 2 pozycje asortymentowe w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 – Vedolizumabum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 – Theophyllinum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Eptacog alfa
Beschreibung: 2 pozycje asortymentowe w różnych ilościach 8 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Leki różne 5
Beschreibung: 6 pozycji asortymentowych w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Leki różne 6
Beschreibung: 7 pozycji asortymentowych w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 – Brigatinibum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 – Phenylephrinum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 100 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 - Trifluridinum+Tipiracilum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 - Afliberceptum cz.1
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 – Golimumabum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 250 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 - Brolucizumabum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 160 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 - Leki różne 7
Beschreibung: 16 pozycji asortymentowych w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 - Dexamethasoni phosphas
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 - Enoxaparinum natricum
Beschreibung: 5 pozycji asortymentowych w różnych ilościach.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28 – Alirocumabum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29 - Hepatitis B immunoglobulin HBs
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 60 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30 – Chlorambucilum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 48 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31 - Mitoxantronum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32 - ANTI-RH0(D) IMMUNE GLOBULIN
Beschreibung: 2 pozycje asortymentowe w ilościach 150 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33 - Ropivacaini hydroch
Beschreibung: 3 pozycje asortymentowe w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34 - Mycophenolas mofetil
Beschreibung: 2 pozycje asortymentowe w ilościach 48 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35 – Darolutamidum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36 – Aprepitantum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 150 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37 - Naldemedinum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38 – Iodixanolum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39 - Sofosbuvirum, velpatasvirum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 12 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40 – Pegfilgrastimum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 1000 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41 - Leki różne 8
Beschreibung: 14 pozycji asortymentowych w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42 - Dichlorek radu-223
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 80 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43 - Albumina osocza ludzkiego w postaci nanokoloidu
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 24 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44 - Albumina ludzka, makroagregaty
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 6 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45 - Leki różne 9
Beschreibung: 69 pozycji asortymentowych w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46 – Insuliny
Beschreibung: 5 pozycji asortymentowych w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47 - Mleko cz.1
Beschreibung: 2 pozycje asortymentowe w ilości 24 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48 - Leki różne 10
Beschreibung: 9 pozycji asortymentowych w różnych ilościach.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49 - Leki różne 11
Beschreibung: 39 pozycji asortymentowych w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50 - Leki różne 12
Beschreibung: 8 pozycji asortymentowych w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 51 - Leki różne 13
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52 - Mleko cz.2
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53 - Żywienie pozajelitowe
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54 - Żywienie dojelitowe
Beschreibung: 15 pozycji asortymentowych w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 55 - Perindopril arginine + Indapamide + Amlodipine
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 56 – Fingolimodum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 96 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 57 - Leki różne 14
Beschreibung: 4 pozycje asortymentowe w różnych ilościach
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 58 - Leki różne 15
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-58
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 59 – Lenalidomidum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 60 - Epoetinum alfa
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 45 000 j.m
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-60
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 61 – Cinacalcetum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-61
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr 62 - Darbepoetinum alfa
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 48 500 μg.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-62
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 63 - Cytrynian sodu roztwór 30%
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 520 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-63
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr 64 - Koncentraty do hemodializy
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-64
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr 65 - Enfortumabum vedotini
Beschreibung: 2 pozycje asortymentowe w ilościach 200 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-65
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr 66 – Encorafenibum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-66
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie nr 67 - Szczepionki cz.1
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 250 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-67
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie nr 68 - Szczepionki cz.2
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-68
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie nr 69 - Szczepionki cz.3
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 300 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-69
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie nr 70 - Szczepionki cz.4
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 200 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-70
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr 71 - Ripretinibum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-71
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie nr 72 – Tenecteplasum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 150 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-72
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie nr 73 – Anifrolumabum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-73
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie nr 74 – Erdafitinibum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-74
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie nr 75 - Bupivacainum+epinephrinum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-75
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie nr 76 - Sodium zirconium cyclosilicate
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-76
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie nr 77 – Ublituximabum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-77
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie nr 78 – Serplulimabum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 400 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-78
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie nr 79 – Guselkumabum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-79
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie nr 80 – Argipressinum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-80
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie nr 81 - Preparaty do terapii nerkozastępczej
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-81
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie nr 82 – Certolizumabum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 800 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-82
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie nr 83 - Leki różne 16
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-83
Los: LOT-0084
Titel: Zadanie nr 84 – Lorlatinibum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-84
Los: LOT-0085
Titel: Zadanie nr 85 – Serplulimabum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 1300 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-85
Los: LOT-0086
Titel: Zadanie nr 86 - Osimertinibum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-86
Los: LOT-0087
Titel: Zadanie nr 87 - Toxinum botulinicum typum A
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 87
Los: LOT-0088
Titel: Zadanie nr 88 – Levosimendanum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 450 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026-88
Los: LOT-0089
Titel: Zadanie nr 89 - 0,9% NaCl
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 89
Los: LOT-0090
Titel: Zadanie nr 90 - Denosumabum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 90
Los: LOT-0091
Titel: Zadanie nr 91 – Sekukinumabum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 91
Los: LOT-0092
Titel: Zadanie nr 92 - Leki różne 17
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 92
Los: LOT-0093
Titel: Zadanie nr 93 – Ixekizumabum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 93
Los: LOT-0094
Titel: Zadanie nr 94 - Matryca kolagenowa z klejem do tkanek cz.1
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 94
Los: LOT-0095
Titel: Zadanie nr 95 - Matryca kolagenowa z klejem do tkanek cz.2
Beschreibung: 3 pozycje asortymentowe w różnych ilościach.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 95
Los: LOT-0096
Titel: Zadanie nr 96 – Tislelizumabum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 350 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 96
Los: LOT-0097
Titel: Zadanie nr 97 - Eribulinum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 1000 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 97
Los: LOT-0098
Titel: Zadanie nr 98 – Infliximabum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 600 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 98
Los: LOT-0099
Titel: Zadanie nr 99 – Eptinezumabum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 99
Los: LOT-0100
Titel: Zadanie nr 100 – Binimetinibum
Beschreibung: 2 pozycje asortymentowe w ilości 60 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 100
Los: LOT-0101
Titel: Zadanie nr 101 – Lazertinibum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 101
Los: LOT-0102
Titel: Zadanie nr 102 – Amivantamabum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 320 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 102
Los: LOT-0103
Titel: Zadanie nr 103 – Pemigatinibum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 103
Los: LOT-0104
Titel: Zadanie nr 104 – Tucatinibum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 104
Los: LOT-0105
Titel: Zadanie nr 105 - Afliberceptum cz.2
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 800 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 105
Los: LOT-0106
Titel: Zadanie nr 106 – Cladribinum
Beschreibung: .1 pozycja asortymentowa w ilości 100 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 106
Los: LOT-0107
Titel: Zadanie nr 107 - Fibrinogenum humanum
Beschreibung: .1 pozycja asortymentowa w ilości 200 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 107
Los: LOT-0108
Titel: Zadanie nr 108 - Antithrombinum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 50 opakowań
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 108
Los: LOT-0109
Titel: Zadanie nr 109 - Koncentrat czynników krzepnięcia
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 109
Los: LOT-0110
Titel: Zadanie nr 110 - Leki różne 18
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 110
Los: LOT-0111
Titel: Zadanie nr 111 – Landiololum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 111
Los: LOT-0112
Titel: Zadanie nr 112 – Etomidatum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 112
Los: LOT-0113
Titel: Zadanie nr 113 - Amantadini sulfas
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 113
Los: LOT-0114
Titel: Zadanie nr 114 – Tafasitamabum
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa w ilości 260 opakowań.
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 114
Los: LOT-0115
Titel: Zadanie nr 115 - Glofitamabum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 115
Los: LOT-0116
Titel: Zadanie nr 116 –Epcoritamabum
Interne Kennung: DZP/30/PN/2026 - 116