2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maatschappelijke begeleiding, PVT en financiële training voor Inburgeraars
Beschreibung: De gemeente heeft een wettelijke verplichting op het gebied van inburgering namelijk de uitvoering van de Wet Inburgering 2021 (Wi2021). Binnen het inburgeringstraject is het een gemeentelijke taak om de inburgeraars te voorzien van maatschappelijke begeleiding, PVT en financiële training. Voor 2026 (e.v.) wil de gemeente Zwolle raamovereenkomsten sluiten. in 2025 140 trajecten MB en FT, en 190 PVT
Interne Kennung: 24.Z.137
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Gemeente Zwolle maakt gebruik van de aanbestedingsprocedure voor sociale en andere specifieke diensten (SAS-procedure). Gunning vindt plaats aan de Inschrijver met de economisch meest voordelige Inschrijving op basis van de Beste Prijs/Kwaliteit Verhouding (BPKV).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maatschappelijke begeleiding
Beschreibung: De maatschappelijke begeleiding is gericht op het vergroten van de zelfredzaamheid van de inburgeraars. Dit betreft in de eerste periode het ondersteunen op de verschillende leefgebieden: wonen, financiën en administratie, welzijn en gezondheid, netwerk en sociale relaties, maatschappelijke participatie en mobiliteit, opvoeding en onderwijs. Nadat de basisvoorzieningen in de leefomgeving van de inburgeraars geregeld zijn, richt de maatschappelijke begeleiding zich op het kennismaken met de Nederlandse samenleving en met Zwolle. in 2025 waren er 140 trajecten MB
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlening van de raamovereenkomst.
Los: LOT-0002
Titel: PVT en Financiële training
Beschreibung: Het participatieverklaringstraject (PVT) is een verplicht onderdeel van de inburgering. Na dit PVT ondertekenen de deelnemers de participatieverklaring. Ondersteuning bij financiële zelfredzaamheid in de vorm van financiële training (FT) is een onderdeel van de hulp bij de integratie van inburgeraars. Onder financiële zelfredzaamheid wordt verstaan dat iemand zijn inkomsten en uitgaven in balans houdt, nu en in de toekomst. in 2025 190 PVT en 140 FT
Interne Kennung: 2