2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding inhuur extern personeel (brokerdienstverlening)
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding bestaat het leveren van extern personeel op ZZP-basis en overig extern personeel op detacheringsbasis (via tweede-ordeleveranciers) op basis van een: • Inhuuraanvraag met mededingende voorkeurskandidaat. • Inhuuraanvraag zonder mededingende voorkeurskandidaat. De totale kosten voor inhuur van extern personeel op ZZP-basis en overig extern personeel op detacheringsbasis (via tweede-ordeleveranciers) bedroegen in 2024 circa € 3.400.000,00 exclusief btw en in 2025 circa € 3.200.000,00 exclusief btw. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een geraamde opdrachtwaarde van € 2.500.000,00 exclusief btw per jaar aldus € 15.000.000,00 exclusief btw op basis van de gehele looptijd van zes (6) jaar. Maximale waarde Overeenkomst Aanbestedende dienst is voor de Overeenkomst verplicht een maximale opdrachtwaarde of maximale hoeveelheid op te nemen. Er is echter een onzekerheidsmarge (mogelijke groei, onvoorziene ontwikkelingen die niet voorspelbaar zijn, ontwikkeling nieuwe programma’s, nieuwe deelnemers), die vooraf niet te kwantificeren is. De Aanbestedende dienst wenst derhalve onderscheid te maken tussen de geraamde opdrachtwaarde (de verwachting) die hierboven is vermeld en de maximale opdrachtwaarde /maximale hoeveelheid van de beoogde Overeenkomst. De geraamde opdrachtwaarde is indicatief, bedraagt € 15.000.000,00 exclusief btw en is gebaseerd op een looptijd van zes (6) jaar. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 30.000.000,00 exclusief btw en is ook gebaseerd op een looptijd van zes (6) jaar. Bij het bepalen van de maximale opdrachtwaarde is rekening gehouden met de eventuele omstandigheid dat de omvang van de leveringen en/of diensten (substantieel) hoger uitvallen dan blijkens de geraamde opdrachtwaarde wordt verwacht. Bij overschrijding van de maximale opdrachtwaarde/hoeveelheid eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale opdrachtwaarde daadwerkelijk wordt afgenomen gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de behoefte aan extern personeel. Een aanpassing van de behoefte kan mogelijkerwijs leiden tot een verandering in aantallen en/of de behoefte aan aanvullende, noodzakelijke leveringen en/of diensten. Indien een wijziging in behoefte optreedt, wordt in onderling overleg tussen de Aanbestedende Dienst en Inschrijver vastgesteld welke gevolgen dit heeft voor de reeds uitgevoerde en nog uit te voeren leveringen en/of diensten. Hierbij geldt dat: 1. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht. • Dit geldt bijvoorbeeld indien behoefte ontstaat aan extern personeel binnen de volgende functies: o Projectleider; o Juristen; o Service desk medewerker; o Financial controller; o Inkoopadviseur. • Toevoeging van nieuwe deelnemers; • Taakuitbreiding binnen de dienstverlening die wordt geleverd aan deelnemers van de Aanbestedende dienst. 2. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die binnen de oorspronkelijke aard en strekking van de opdracht vallen. 3. Aanvullende leveringen en/of diensten slechts in opdracht worden gegeven tot een maximale meerwaarde van 50% van de geraamde opdrachtwaarde exclusief btw. Eventuele aanvullende en met deze aanbesteding verband houdende leveringen en/of diensten worden dan additioneel in opdracht gegeven, zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Indien de cumulatieve waarde van de wijzigingen de grens in punt 3 overschrijdt, wordt een separate aanbestedingsprocedure doorlopen. Deze bepaling is nadrukkelijk bedoeld als herzieningsclausule in de zin van artikel 2.163c van de Aanbestedingswet en waarborgt dat wijzigingen transparant, proportioneel en rechtmatig worden doorgevoerd binnen de kaders van de oorspronkelijke opdracht.