481708-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – „Kazimierz OdNowa – rekultywacja terenów pogórniczych w Gminie Sosnowiec”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Kazimierz OdNowa – rekultywacja terenów pogórniczych w Gminie Sosnowiec”.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Kazimierz OdNowa – rekultywacja terenów pogórniczych w Gminie Sosnowiec”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 3. Wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. ZAMÓWIENIA, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7) USTAWY PZP 1. Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp, polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych. 2. Zakres zamówień podobnych obejmuje: roboty instalacyjne w budynkach oraz roboty budowlane w zakresie: − budynków, − budowy rurociągów, linii komunikacyjnych, energetycznych, wyrównywania terenu, − kształtowania terenów zielonych, − zagospodarowania terenu. 3. Zamówienie zostanie ewentualnie udzielone na warunkach określonych w ustawie Prawo zamówień publicznych w trybie zamówienia z wolnej ręki z uwzględnieniem poniższych zasad i czynników cenotwórczych: − dla wyceny robót tożsamych z zamówieniem podstawowym kalkulacja nastąpi na podstawie cen wskazanych w szczegółowej wycenie robót o której mowa w umowy, − dla rozliczenia robót budowlanych nie ujętych w ramach wynagrodzenia, wprowadza się następujące zasady ich kalkulacji: dla wyceny robót nie wykazanych w szczegółowej wycenie, stosuje się nie większe niż średnie ceny materiałów, z ostatniego opublikowanego numeru zeszytu wydawnictwa SEKOCENBUD, a ceny robocizny nie będą większe niż średnie ceny dla województwa śląskiego, z ostatniego opublikowanego numeru zeszytu wydawnictwa SEKOCENBUD, w okresie wykonywania tych robót a w przypadku braku odpowiedników ceny z faktur lub ofert zakupu na materiały i najmu sprzętu nie występujące w cenniku. W tym celu Wykonawca przedstawi kalkulację kosztorysową wykonaną metodą uproszczoną przy zastosowaniu Kosztorysowych Norm Nakładów Rzeczowych.
Interne KennungWZP.271.1.14.2025.SW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45111291 Erschließungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Kazimierz OdNowa – rekultywacja terenów pogórniczych w Gminie Sosnowiec”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 3. Wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45111291 Erschließungsarbeiten