2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa szkoleniowa w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 182 cykli szkoleniowych z aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Opolu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia przez wykonawcę 182 cykli szkoleniowych (w tym 158 cykli w ramach opcji) z aktywizacji zawodowej dla osób osadzonych w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Opolu. Szczegółowy zakres zawarty jest w pkt.3 Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: OI/P-FERS.2230.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli szkoleniowych z aktywizacji zawodowej osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Opolu (w tym w Oddziale Zewnętrzny w Turawie)
Beschreibung: Szkolenie z aktywizacji zawodowej, w tym 2 szkolenia w zakresie zamówienia podstawowego i 14 szkoleń objętych opcją
Interne Kennung: Część zamówienia: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 14 cykli szkoleniowych objętych opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle szkoleniowe objęte opcją.
Los: LOT-0002
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli szkoleniowych z aktywizacji zawodowej osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Brzegu (w tym w Oddziale Zewnętrznym w Grodkowie) oraz w Zakładzie Karnym w Strzelinie
Beschreibung: Szkolenie z aktywizacji zawodowej, w tym 3 szkolenia w zakresie zamówienia podstawowego i 24 szkolenia objęte opcją.
Interne Kennung: Część zamówienia: 2
Beschreibung der Optionen: 24 cykle szkoleniowe objęte opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle szkoleniowe objęte opcją.
Los: LOT-0003
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli szkoleniowych z aktywizacji zawodowej osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Nysie (w tym w Oddziale Zewnętrznym w Prudniku) oraz w Zakładzie Karnym Głubczycach.
Beschreibung: Szkolenie z aktywizacji zawodowej, w tym 3 szkolenia w zakresie zamówienia podstawowego i 25 szkoleń objętych opcją
Interne Kennung: Część zamówienia: 3
Beschreibung der Optionen: 25 cykli szkoleniowych objętych opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle szkoleniowe objęte opcją.
Los: LOT-0004
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli szkoleniowych z aktywizacji zawodowej osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Dzierżoniowie (w tym w Oddziale Zewnętrznym w Piławie Dolnej), w Zakładzie Karnym w Kłodzku oraz w Areszcie Śledczym w Świdnicy
Beschreibung: Szkolenie z aktywizacji zawodowej, w tym 4 szkolenia w zakresie zamówienia podstawowego i 25 szkoleń objętych opcją
Interne Kennung: Część zamówienia: 4
Los: LOT-0005
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli szkoleniowych z aktywizacji zawodowej osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym we Wrocławiu (w tym w Oddziale Zewnętrznym we Wrocławiu) oraz Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu:
Beschreibung: Szkolenie z aktywizacji zawodowej, w tym 6 szkoleń w zakresie zamówienia podstawowego i 38 szkoleń objętych opcją
Interne Kennung: Część zamówienia: 5
Beschreibung der Optionen: 38 cykli szkoleniowych objętych opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle szkoleniowe objęte opcją.
Los: LOT-0006
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli szkoleniowych z aktywizacji zawodowej osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Wołowie:
Beschreibung: Szkolenie z aktywizacji zawodowej, w tym 3 szkolenia w zakresie zamówienia podstawowego i 13 szkoleń objętych opcją
Interne Kennung: Część zamówienia: 6
Beschreibung der Optionen: 13 cykli szkoleniowych objętych opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle szkoleniowe objęte opcją.
Los: LOT-0007
Titel: zorganizowanie i przeprowadzenie cykli szkoleniowych z aktywizacji zawodowej osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze, w Zakładzie Karnym w Zarębie, w Zakładzie Karnym w Głogowie:
Beschreibung: Szkolenie z aktywizacji zawodowej, w tym 3 szkolenia w zakresie zamówienia podstawowego i 19 szkoleń objętych opcją
Interne Kennung: Część zamówienia:7
Beschreibung der Optionen: 19 cykli szkoleniowych objętych opcją. Zakres przedmiotu zamówienia objęte opcją w rozumieniu art. 441 ustawy PZP (tzn. zakres przedmiotu zamówienia, którego zamawiający może ale nie musi zlecić do realizacji, może również zlecić w całości lub tylko w części a Wykonawca będzie zobowiązany do ich wykonania) został określony w kolumnach o nazwie „Zamówienie objęte opcją na warunkach wskazanych w pkt. 3.3 lit.a SWZ”, będących w tabelach dotyczących poszczególnych części zamówienia zawartych w pkt.3.2 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące opcji wskazano w par.2,3,9 załącznika nr 9 do SWZ, i dotyczą one m.in.: • maksymalnej wartości opcji, • ustalają zasadę zlecania do wykonawcy realizacji zamówienia objętego opcją, • ustalają okres czasowy, w którym Wykonawca zobowiązany jest na zlecenie Zamawiającego zrealizować cykle szkoleniowe objęte opcją