481734-2026 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Zakup i dostawa ręcznego skanera laserowego wraz z jednostką sterującą dla Wydziału Rolniczo-Ekonomicznego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa ręcznego skanera laserowego wraz z jednostką sterującą dla Wydziału Rolniczo-Ekonomicznego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa i uruchomienie ręcznego skanera laserowego wraz z jednostką sterującą (rejestratorem) dla Wydziału Rolniczo-Ekonomicznego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie – 1 zestaw. Zamawiający nie dokonuje podziału niniejszego przedmiotu zamówienia (postępowania) na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych w ramach tego postępowania. Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38520000 Scanner
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa i uruchomienie ręcznego skanera laserowego wraz z jednostką sterującą (rejestratorem) dla Wydziału Rolniczo-Ekonomicznego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie – 1 zestaw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa i uruchomienie ręcznego skanera laserowego wraz z jednostką sterującą (rejestratorem) dla Wydziału Rolniczo-Ekonomicznego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie – 1 zestaw. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1