See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS_Likvidace invazních druhů rostlin na území NP a CHKO Šumava
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS s názvem „Likvidace invazních druhů rostlin na území NP a CHKO Šumava“, jehož předmětem bude realizace činností za účelem provádění likvidace vybraných invazních druhů rostlin na území NP a CHKO Šumava. Cílem prováděných prací je regulace šíření a redukce stávajících populací invazních druhů rostlin na území NP Šumava CHKO Šumava. Likvidace invazních druhů rostlin bude probíhat opakovaným vytrháváním, sečením nebo chemickou likvidací (příp. kombinací výše uvedených opatření) na plochách s výskytem rostlin těchto invazních druhů na území NP a CHKO Šumava.
Interne Kennung: DNS_Likvidace invazních druhů rostlin na území NP a CHKO Šumava
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: § 138 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie A_Sečení a vytrhávání na území NP a CHKO Šumava
Beschreibung: Předmětem plnění Kategorie A je likvidace invazních druhů rostlin prostřednictvím jejich opakovaného sečení a vytrhávání na území NP a CHKO Šumava. Bližší specifikace konkrétních činností a opatření je předmětem Přílohy č. 1 - Technologický list_Sečení a Technologický list_Vytrhávání.
Interne Kennung: Kategorie A_Sečení a vytrhávání na území NP a CHKO Šumava
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie B_Sečení, vytrhávání a chemická likvidace na území CHKO Šumava
Beschreibung: Předmětem plnění Kategorie B je likvidace invazních druhů rostlin prostřednictvím jejich opakovaného sečení, vytrhávání a chemické likvidace na území CHKO Šumava. Bližší specifikace konkrétních činností a opatření je předmětem Přílohy č. 1 - Technologický list_Sečení, Technologický list_Vytrhávání a Technologický list_Chemická likvidace.
Interne Kennung: Kategorie B_Sečení, vytrhávání a chemická likvidace na území CHKO Šumava