2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountant Voorne aan Zee
Beschreibung: Het hoofdonderwerp van deze aanbesteding is invulling geven aan de controle, certificerende functie en adviesfunctie aan de raad en/of het college van burgemeester en wethouders. Voor het hoofdonderwerp wil de gemeente voor een vaste prijs per jaar invulling laten geven aan een correcte uitvoering van de wettelijk voorgeschreven accountantscontrole. Hiernaast kan een beroep worden gedaan op de accountant voor additioneel te leveren dienstverlening, wat op regiebasis wordt afgerekend. In deze opdracht worden onder accountantsdiensten de volgende hoofdwerkzaamheden verstaan, welke onder een vaste jaarprijs worden uitgevoerd: 1. Controle en Certificerende functie: deze is gericht op het verstrekken van (goedkeurende) verklaringen (inclusief een vast bedrag per Single information Single Audit, hierna SiSa). Dit betreft de controle van de jaarrekening, het uitvoeren van interim/tussentijdse controle en het leveren van een auditplan en managementletter; 2. Adviesfunctie gemeenteraad; 3. Adviesfunctie college van B&W en ambtelijke directie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel kan de accountant ook worden gevraagd voor aanvullende dienstverlening.