Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële looptijd van vier (4) jaar waarna deze van rechtswege eindigt. Voor de periode hierna bestaan er vier (4) optionele verlengingen, door Aanbestedende dienst in te roepen, van ieder één (1) jaar.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Midden-Noord-Brabant (NL415)
Land: Niederlande